Güldür Güldür Show sezon finali fragmanı yayınlandı

Güldür Güldür Show sezon finali fragmanı yayınlandı Ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show muhteşem bir bölüm ile ekranlara veda edecek. Merakla beklenen Güldür Güldür Show sezon finali yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güldür Güldür Show, sezon finali ile 24 Haziran Cuma akşamı saat 21.00de Show TVde

Ekranların uzun soluklu programı olmayı başaran Güldür Güldür Show sezon finaline hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Show TV programı olan Güldür Güldür Showun yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Güldür Güldür Showda neler olacak?

Türk sinemasının duayen oyuncularından Ayşen Grudanın da konuk olacağı bölüm geceye damga vuracak. Güldür Güldür Showun efsane karakterleri sezon finali sonrası tatile gitmeye karar verirse neler olur? Eşofmanlı Şevket Hoca, doktor bulldog Mustafa, Bilal ve saf oğlu Bahadır, ben seni dinledim programı tartışmacıları Hüseyin ve Mesut daha onlarca efsane tipleme yaz tatilini nasıl değerlendirmeyi planlıyor olabilir?

İlişkiler için ehliyet almaya ilişki ehliyeti kursuna gelen kursiyerler Mesut, Hüseyin ve Aysel amacına ulaşabilecek mi? Kurs hocaları Mehtap ve uzman Bilal hangi önemli konuları anlatıyor olacak? İlişki ehliyeti almak, araba kullanmak için ehliyet almaktan daha zor olabilir mi?

Ana haber sunucusu Nezaket sevgilisinden ayrılırsa neler yaşanır? Nezaket ile birlikte haberleri sunan Hüseyin, hava durumu sunucusu İbrahim ve spor haberlerini sunan Fikri, Nezaketin değişen medeni durumu karşısında neler yapacak?

Uzun yıllar yurtdışında yaşayan ve yabancı sevgilisi Dilek ile beraber baba evine dönen İbrahim, aradığı huzuru bulabilecek mi?

İzledikleri dizilerden etkilenen İbrahimin anne babası İsmail ve Aysel ile kardeşi Mustafa neden tuhaf davranıyor olabilir? Ayşen Grudanın İbrahimin evinde ne işi olabilir?

Hepsi ve Bol Kahkaha bu hafta Güldür Güldür Showda.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir