Ana Sayfa Genel Haberler Gülümse Yeter 8. bölüm fragmanında romantik sahne

Gülümse Yeter 8. bölüm fragmanında romantik sahne

1
0

Gülümse Yeter 8. bölüm fragmanında romantik sahne Show Tv ekranında yayınlanan ilgiyle izlenen dizi Gülümse Yeter 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümleri ile izleyenleri ekrana kilitleyen Gülümse Yeter 8. yeni bölümde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. Gülümse Yeter 6. yeni bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen detaylar haberimizde.

Gülümse Yeter dizisi Show TV ekranlarında fırtınalar estiriyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez disizi Gülümse Yeter son bölümü ile reyting listelerini alt üst etmeyi başardı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Gülümse Yeter 8. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizin detayında.

MF Yapımın yapımcılığını üstlendiği Gülümse Yeter her hafta yeni bölümü ile sevenleri ile buluşuyor. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kuntun yer aldığı dizi yayınlandığı günden bu yana hayran kitlesini gittikçe genişletiyor. Gülümse Yeter her Salı yeni bölümleri ile saat 20:00de Show Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor.

GÜLÜMSE YETER 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

GÜLÜMSE YETER DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sokak ortasında aniden Sarp’ı öpen Yasemin, duygularını apaçık belli etmiştir. Neye uğradığını şaşıran Sarp’ın kafası karışır, hisleri birbirine girer. Yasemin ve Gül’ün arasında kalan Sarp için şimdi duygularını sorgulama zamanıdır. Sarp’ı tekrar çalışmaya ikna eden Cem, durumu fırsata çevirmeye çalışır. Yasemin’e yaptığı büyük sürprizle sevgisini kazanmaya çalışır.

Seçil’in gelmesiyle gerçeklerle yüzleşen Gül, hastanede bir sürprizle daha karşılaşır. Kemal’in kendini affettirme çabaları Gül’ün işini daha da zorlaştırırken, bir taraftan da mesleğine tutunmaya çalışır.

Ayten’in grevinin devam etmesiyle ev işleri Nermin’in başına bela olur. Bu grevin acısını da sözünden geri adım atmayan HASAN Efendi çeker.

Ansızın evde karşılaştıkları beklenmeyen misafir, Özdemirleri yeni bir maceranın içine atar. Bu macerada Lütfü için yeni bir umut ışığı doğar.

GÜLÜMSE YETER 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DİZİNİN KONUSU
Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.

KÜNYE
Yapım: MF Yapım
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Senaryo: Banu Kiremitçi
Oyuncular:
Erdal Özyağcılar
Hasan Civan
Aslı Bekiroğlu
Yasemin Özdemir
Yılmaz Kunt
Sarp Civan
Seray Kaya
Gül Özdemir
Pamir Pekin
Kemal Kaleli
Sermet Yeşil
Ahmet Civan
Erkan Sever
Lütfü Özdemir
Aslı Altaylar
Ayten Civan
Evrim Doğan
Nermin Özdemir
Uğur Kurul
Cem Tuğrul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz