Ana Sayfa Genel Haberler Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı

Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı

1
0

Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı Güneşin Kızları dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Güneşin Kızları yeni bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmiyor. Güneş, hastanede yaşam mücadelesi verirken, kızlarını kötü bir sürpriz bekliyor! İşte o ayrıntılar

Süreç Filmin üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celenin yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğaturun kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Ardanın yer aldığı Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar.

Yayınlanan Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanıında; Güneş, hastanede yaşam mücadelesi veriyor! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Güneşin Kızları dizisi yeni bölümüyle Cumartesi 20.00de Kanal Dde!

GÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI 36. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Haluk, Güneşi kaçırıyor; kızları kötü bir sürpriz bekliyor! Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Güneş, kızlarıyla birlikte İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk’un adamı; Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır. Ali, kontrolünü kaybeder ve kaza yaparlar. Kazada Selin’in karnına cam girmiştir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Nazlı ile Savaş yardım bulmaya çalışırken, Selin için zaman hızla daralmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz