Hadise Ve Demet Akalından Uludağda Konser

Hadise ve şarkıcı Demet Akalın, Uludağ’da konser verdi.

Uludağ’a ayrı canlılık kazandıran ARK Winterfest 2012 Festivalinde Hadise ve Demet Akalın konser verdi.

Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiyeyi temsil eden Hadise, Grand Yazıcı Otelde buluştu. Sahne hakimiyeti, geniş repertuarı ve kendisine özgü yorumuyla dikkat çeken Hadise, konserine Aşk Kaç Beden Giyer isimli hit şarkısıyla başladı. Türkçe ve İngilizce şarkılar söyleyen Hadiseye 2si kadın, 4 dansçı eşlik etti. Mini elbiseyle sahneye çıkan Hadiseyi yakından görmek isteyen yüzlerce hayranı, zaman zaman izdihama neden oldu.

“EN BÜYÜK SEVGİLİM ANNEM”

Hayranlarının Yerli Shakira diye hitab ettiği Hadise, şarkıları ve danslarıyla beğenildi. Hadise, Türkçe ve yabancı şarkılarını dinleyenleriyle birlikte seslendirdi. Salonun her yerini dans pistine çeviren Hadise, konser öncesi gazetecilere Albüm çalışmaları, klip çekimleri ve konserlerim arasındaki bu koşturmaya rağmen, heyecanlı ve mutlu günler geçiriyorum. Şu andan itibaren ‘Sevgililer Günü’nü kutluyoruz. Yarın (Bugün) ilk işim, Annemi aramak. Benim en büyük sevgilim, Annemdir dedi.

ULUDAĞ’I SALLADI

Uludağ’daki, Whitefest 2012 Festivalinde Demet Akalın, Whitefest 2012 gençlik konserini Karinna Otel’de verdi. Konsere, siyah uzun çizmeleri ve sıra dışı tişörtüyle çıkan Akalın, söylediği hareketli şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Yener, Sizler harikasınız. O kadar iyi eşlik ediyor ve alkışlıyorsunuz ki, ellerinize sağlık diyerek hayranlarına teşekkür etti.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir