Dizi Fragmanları

Halka Dizisi 8.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Halka 8.Bölüm Fragmanı sesli 5 mart salı Halka 8.Bölüm tanıtımı izle Halka Son Bölüm Fragmanı trt1

Halka 7.Bölüm özet

Çağatay, babasının yerinde bir başkası olduğunu anlamıştır. Cengizi bir süredir kontrol eden Hümeyra ve dolayısı ile Kaan tehlikededirler. Cihangir ise öncelikle İremi güvenli bir yere göndermeye uğraşmaktadır. Kaan hakkında kararlar verildiğinden, hayatının tehlikede olduğundan haberi yoktur. Hümeyra, Kaanı korumak ve kendisini kurtarmak için hayatının oyununu oynamak zorundadır. Kimse güvende değildir.

Halka
İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.
Halka, durdurak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi.
Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangirin yeryüzünden intikamı…

Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halkanın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları Halkanın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangirdir.

Halka 7.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu