Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölümde Tarık ve Itır boşanıyor mu?

Hangimiz Sevmedik yeni bölümde fragmanında Tarık babası ile konuşarak her şeyi babasına anlatır. Tarık ardından Itır ile konuşur ve tüm detayları öğrenir. Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölümde tüm gerçekleri öğrenen Tarık, Itır ile birlikte olmalarının doğru olmayacağını anlar ve boşanma davası açar. Itır bu karar ile yıkılır. Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölüm fragmanında hem duygusal hem de eğlenceli sahneler dikkat çekiyor.

Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölümde Tarık, Itırdan boşanma kararı alıyor. Münir ve Adile arasında olanları öğrenen Tarık bu kararın en doğrusu olduğuna inanıyor. Hangimiz Sevmedik her Pazartesi TRT 1 ekranlarında.

HANGİMİZ SEVMEDİK 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


HANGİMİZ SEVMEDİK 8. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mürüvvetin davetiyedeki el yazısıyla, 36 yıl önce Münirden geldiğini sandığı veda mektubundaki el yazısının aynı olduğunu fark eden Adile, Mürüvvetin yıllar önce büyük bir Oyun oynadığını anlamış, soluğu Münirin kapısında almıştır.
Şener sucudaki işlerin kesatlığından dem vururken, önüne çıkan yepyeni bir girişim fırsatının fark eder. Çocukluğundan beri püf noktasını bildiği bu yeni işi hayata geçirip, milyoner olması işten bile değildir. Herhangi bir insan için çetin sayılabilecek, fakat pratik zekalı, büyük girişimci Şener Yeşil için engel bile sayılmayacak pürüzleri hızla alt edip, yeni işletmesiyle mahalleye merhaba der Şener.

Adile Mürüvvetle yüzleşmekte de gecikmez. Yıllar önce oynadığı bu oyunun hesabını sormakla kalmaz, Mürüvveti iyiden iyiye köşeye sıkıştırır.

Itır, soğuk ve uzak tavırlarına anlam veremeyen Tarıkın gerçekleri öğrenmek için yaptığı plan işe yarar. Itır anlatır herşeyi Tarıka.. Annesi ve Münirle alakalı gerçeği öğrenen Tarık, düşünür ve Itıra hak verir. Boşanmak en doğrusu olacaktır!

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir