Hanım Köylü 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Hanım Köylü 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Star Tv ekranında yayınlanan ilgiyle takip edilen Hanım Köylü 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Hanım Köylü 7. bölüm fragmanında eğlenceli anlar yaşanacak. Hanım Köylü yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detaylar haberimizde

Gold Film’in yapğımcılığını üstlendiği başrollerinde Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu gibi isimlerin yer aldığı Hanım Köylü dizisi 4 Haziran Cumartesi akşamı saat 20:00’da star Tv ekranında…

HANIM KÖYLÜ 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ferit’i faka bastırmak isteyen İsmailler Bengisu’yu görünce apar topar onu köye getirirlerken yolda kötü bir tesadüf sonucu Ferit’lerle karşılaşırlar. Ferit Bengisu’yu geri göndermek için İstanbul’a dönüyoruz yalanını söyleyip onu köyden uzaklaştırır. Ferit’lerin İstanbul’a döneceğini duyan İsmailler çok sevinir ve bu haberi İlkgün’e verirler.


İlkgün bunu duyunca çok üzülür ancak daha sonra karşısında Ferit’i görünce Ferit’e aşık olduğunu anlar.
Ferit, İlkgün’ün ve kendi babasının arasını yapmak ilişkilerini düzelmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Bunun için köyün ileri gelenlerinden yardım ister. Fikri ve Düzgün’ü barıştırmak için bir plan yaparlar. Her şeyi yoluna koyduğunu düşünen Ferit, Bengisu’nun inatçı bir yapıya sahip olduğunu göz ardı etmiştir. Bengisu, Ferit’in planlarını bozmak için hazırladığı bir Oyun vardır.

Yayın Günü: 4 Haziran Cumartesi
Yayın Saati: 20.00


HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferit’i evin önünde yakalayan Düzgün, Ferit’in söylediği çeşitli, yalanlara inanmaz ve onu bir daha evinin etrafında görmek istemediğini söyleyerek uyarır. Ferit ise İlkgün’ün kendisi için göz yaşı döktüğünü görünce Düzgün’ün bu uyarısını dikkate almaz. İlkgün Ferit’in gideceğini öğrenince bunalıma girer. Gerçekten üzülmüştür ve Ferit’e aşık olduğunu anlamıştır.

Bunu kimseye itiraf edemez. Daha sonra Ferit’in gitmediğini öğrenen İlkgün sevinse de sevincini belli etmez. Ferit ise onu konuşmak için aşık çağlayanına çağırır. Çağlayanda suya düşen İlkgün ve Ferit arasında yakınlaşma başlar.

Öte yandan Düzgün ve Fikri’nin tarla alışverişi tam bir yılan hikayesine döner. Koptagel Elmas’ı kıskandırmak için Reşat’ın kızkardeşi ile eve giderken Elmas da intikam almak için Reşat ile gezmeye gider. Koptagel ve Elmas’ı teyze yeğen zanneden Reşat, Elmas’ı resmen Koptagel’den ister. Bunu duyan Koptagel’in gözü döner.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir