Harun Tan ihanet iddiası için konuştu

İşadamı Harun Tan biten evliliği hakkında konuştu. Ayrılık sonra çıkan iddialara Tan bakın ne cevap verdi

Harun Tan, Ebru Şallıyla evliliğini ihanet yüzünden bitirdiği iddiasına isyan etti.

Tan, Düzgün bir evlilik düzgün bir ayrılış sonrasında da düzgün bir anne-baba ilişkisi olamaz mı bu dünyada? Evliliğimiz üçüncü şahıslar yüzünden bitmiş olsa şimdi bu pozisyonda olabilir miyiz? Ebru şu an yanımda, aynı evdeyiz. Çocuklarımızı da bu duruma hazırlıyoruz. dedi.

Geçtiğimiz hafta 11 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren manken Ebru Şallı ile işadamı Harun Tan, ani boşanmalarıyla herkesi şoke etti.

Çiftin boşanmasının ardından dedikodu kazanı da kaynamaya başladı. Ebru Şallının bir işadamıyla birlikte olduğu, evliliğini de bu yüzden bitirdiği iddia edildi. Şallı bu iddiayı yalanlarken gözler boşandığı eşi Harun Tana çevrildi.

KAVGA DÖVÜŞ AYRILMAK BİZE GÖRE DEĞİL

Vatanın özel haberine göre Tan sessizliğini bozdu ve bu iddiayla ilgili şöyle konuştu:

Bardağı dibine kadar tüketip, kavga dövüş ayrılmak bize göre hiç değil. Düzgün bir evlilik düzgün bir ayrılış sonrasında da düzgün bir anne-baba ilişkisi olamaz mı bu dünyada? Bizim çocuklarımız var. Elbette bundan sonra da görüşeceğiz.

EBRU ŞUAN YANIMDA

Onların da sağlıklı bir ortamda büyümesini istiyoruz. Kavga eden, bağıran bir çift değiliz. Kimse bu ayrılığın ardında bir şey aramasın. Evliliğimiz üçüncü şahıslar yüzünden bitmiş olsa şimdi bu pozisyonda olabilir miyiz? Ebru şu an yanımda, aynı evdeyiz. Çocuklarımızı da bu duruma hazırlıyoruz.

Anne-baba bir anda ayrı evde olmaz. Onlara da yumuşak geçiş hakkı tanımamız gerekiyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir