Ana sayfa Genel Haberler Hayat Bazen Tatlıdır 21. bölümünde Hayat ile Cerrah ayrılıyor mu?

Hayat Bazen Tatlıdır 21. bölümünde Hayat ile Cerrah ayrılıyor mu?

0
0

Hayat Bazen Tatlıdır Pazar akşamları izleyicilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Hayat Bazen Tatlıdırın 21. yeni bölümünde Hayat ile Cerrah tam evlenecekken Cerrah ile ilgili önemli bir sır ortaya çıkıyor. Nikahı terk eden Hayat ne yapacak, onu affedebilecek mi? Ortaya çıkan gerçek ne? Tüm soruların cevapları bu akşam Hayat Bazen Tatlıdırda olacak.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 21. bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Hayat Bazen Tatlıdırda Sevda ile Korayın aşkları gitgide büyürken, Burak ile Gözdede barışma sinyallerini veriyor. Hayat Bazen Tatlıdırda Cerrah ile Hayat arasındaki durumun nasıl değişeceği ise merak konusu.
HAYAT BAZEN TATLIDIR 21. BÖLÜM

Hayat, Cerrah’ı affedecek mi?

Hayat’ın gerçekleri öğrenmesiyle, Hayat ve Cerrah’ın nikahının seyri değişir! Hayat, gözyaşları içinde nikahtan kaçar. Cerrah büyük sırrı ortaya çıkaranın Koray olduğundan şüphelenir. Şüphelerinde haksız çıkınca sırrı ortaya çıkaran gizemli kişinin peşine düşer!

Birtanem, Şerif ile düğününde tango yapmak için dans dersi almayı şart koşar! Ancak dersler sırasına ikisi de bu karardan pişman olur! Gözde, Koray ile tiyatro oyunu için prova yaparken Sevda’nın onu kıskanmasından rahatsız olur. Gözde Sevda’nın kıskanmasına son vermek için bir çözüm yolu bulur! Hayat, Çanakkale Şehitleri Anma Günü için 10 Byi Çanakkale gezisine götürür. Bu geziden çok etkilenen çocuklar, özellikle Hayat Hoca’nın ‘ziyaretten sonra ziyafet’ sözünü yerine getirdiği zaman şaşkına dönerler! Cerrah, Hayat’a kendini affettirmenin yollarını ararken, sonunda bulduğu bir çare ile Hayat’a büyük bir şok yaşatır!

Yayın Günü: 19 Mart Pazar
Yayın Saati: 20.00

HAYAT BAZEN TATLIDIR 21. BÖLÜM FRAGMANI