Hayat Bazen Tatlıdır 5. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Hayat Bazen Tatlıdır 4. bölüm ile nefesleri kesti. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümünde Koray Sevdaya iş birliği teklif ediyor. Heyecan dolu dizinin yeni bölümde neler olacağı merak konusu. Peki Hayat Bazen Tatlıdır 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Bazen Tatlıdır dün akşam yayınlanan 4. yeni bölüm ile büyük beğeni topladı. Sevilen dizinin yayınlanan her bölümünde heyecan dolu sahneler yaşanıyor. Sempatik dizinin takipçileri 5. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bir bekleyişte. İşte Hayat Bazen Tatlıdır son bölüm özeti…

Pazar akşamları ekrana gelen Hayat Bazen Tatldıır dizisinin başrollerinde Birce Akalay, Kanbolat Görekm Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş ve Anılş Tetik yer alıyor. Hayat Bazen Tatlıdır 4. bölü ile 6 Kasım Pazar saat 20:00da star TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu.

Hayat Bazen Tatlıdır 5. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gözde ve Burak arasındaki sıcaklıktan tedirgin olan Koray, Sevda’ya işbirliği teklif eder. Bu işbirliği en çok Hayat Hoca’ya zarar verecektir.

Hiç hak etmediği bir ithamla karşılaşan Hayat’ı düştüğü durumdan kim kurtaracak? Hayat Hoca’nın kurtulması Burak’ı nasıl bir çıkmazın içine sürükleyecek?

Onur okula dönmenin sevincini yaşayacakken kendini karmaşık olayların içinde bulacak.

Öte yandan Gedikpaşa Lisesi kantinine konulan kahve makinası para basıp Şerif ve Dilli Kaşarlıyı zengin edebilecek mi? Yoksa Loçkolar’ın planları okul idaresinin ayağına mı dolanacak? Cerrah ve Hayat arasındaki sert rüzgarlar yerini tatlı esintilere bırakacak mı?

HAYAT BAZEN TATLIDIR KONUSU NE?
İdealist öğretmen Hayat!

Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir.

Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir.

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi