Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizi çok yakında Starda başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi heyecanlandıran Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yayın tarihi belli oldu. Hayat Bazen Tatlıdır tanıtım fragmanı ve tüm merak edilen konuları haberimizde inceleyebilirsiniz

Star TVnin yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdırın yayın tarihi belli oldu. Peki Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin konusu ne? Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin başrollerinde hangi oyuncular rol alıyor? Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hakkında tüm haberler

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin başrollerinde Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslanın olduğu dizinin yönetmeni hamdi alkan oldu. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin senaryorunu ise Gani Müjde yazdı. Dizi yeni bir okula tayin olan idealist kişilikli Hayat Öğretmenin yaşadıklarını konu alıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ilk bölümüyle 16 Ekim Pazar günü 20.00 de star TV de başlıyor.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 1. FRAGMANI


Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan ve Hayat Bazen Tatlıdırda başrolleri paylaşacak. Öğretmenlik hayatı boyunca doğru bildiklerini savunduğu için başına gelmeyen kalmayan Hayat Öğretmeni güzel oyuncu Birce Akalay canlandıracak. Kanbolat Görkem Arslan dizide mafya babası rolünü üstleniyor. Ufuk Özkan’ı ise Hayatın çalıştığı okulun müdürü rolünde izleyeceğiz.

Gani Müjde yazıyor Hamdi Alkan yönetiyor!
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Hayat Bazen Tatlıdır, senarist ve yönetmen koltuklarındaki isimlerle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Hayat Bazen Tatlıdır’ın senaryosunu onlarca dizi ve programın arkasındaki başarılı isim Gani Müjde kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise uzun yıllar boyunca oyunculuğuyla Türk seyircisinin hayranlığını kazanan isim Hamdi Alkan üstleniyor. Bu ikilinin ilk ortak çalışması olan Hayat Bazen Tatlıdır izleyicisini ekrana kilitleyecek.

Dizi hakkında ipuçları
Dizi idealist öğretmen Hayatın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediyor. Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor…

Problemler, çalıştığı özel okuldan ayrıldıktan sonra bir Anadolu lisesinde çalışmaya başlayan Hayat Öğretmenin peşini bırakmıyor. İstanbulun Anadolu Yakasındaki bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve haylaz ama sevimli öğrencilerin arasına katılan Hayat ve Gözde okulda bazı dengeleri değiştirecek… Bu okulda heyecan ve hareket hiç eksik olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi