Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm izle Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm Fragmanı izle Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm Fragmanı izle Hayat Devam Ediyor 4. Bölüm Fragmanı izle Hayat Devam Ediyor Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudretten dört, aşık olup Kudretin üzerine kuma getirdiği Cennetten ise üç çocuğa sahiptir. İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ve kızı Zelihanın desteğiyle İstanbula göç etmeye karar vermiştir. Bu arada ailenin ortanca kızı güzeller güzeli Hayat, yörenin en eski ailelerinden birinin oğlu Keremle gizliden aşk yaşamaktadır. Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Keremle Hayat evlenmeden önce beraber olurlar. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbasın 15 yaşındaki Hayatı istemesini fırsat bilip kızı Abbasa verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbula neredeyse kaçarak gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için büyük bir tuzaktır. İbrahim ve eşlerinin İstanbula bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahimin çocuklarından Şirinin şöhret ve para tutkusu, Bekirin karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malikin şehirde giderek erozyona uğraması, Hayatın küçücük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraçın imkansız aşkı, Zelihanın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor

Hayat Devam Ediyor 2. Bölüm ÖZETİ

Kendini öldüremeyen Kerem daha da hırslanarak babasına hesap sormaya gider ancak yine gücü yetmez. Bu arada iktidarsızlığı yüzünden Hayata sahip olamayan Abbas bunun acısını yine Hayattan çıkarmış ve dayak atmıştır. Bu cehennemin içinde ona tek sahip çıkan ise Abbasın karısı Kadriye olacaktır.
Hayatı iğfal edenin Kerem olduğunun öğrenen Bekir, Hacı Eminin evini basar ve hesap sorar ancak gücü yetmez ve dayak yemekten kurtulamaz.
Olayı duyan Siraç kaldırıldığı hastaneden apar topar çıkar, yanına Berat ve avukat Tuğrulu da alarak memlekete hesap sormaya döner. Babasından istediği desteği alamayan Siraç olayı hukuki yolla çözmeye karar verir. Berat da babasına gidip hesap sorar ancak Abbas gayet gaddarca, umursamaz ve oğlunu evden kovar. Kadriye hanım oğlunu karşısında görünce mutlu olur ancak bir taraftan da yaşanan gerginlikle kahrolur. Bu arada Zeliha tüm bu olanlardan Beratı sorumlu tutar ve bunca zaman evlenmedikleri için, babasının kardeşini alma cesaretini gösterdiğini söyleyerek ona çıkışır.
Olayları baştan sona sessizlikle takip eden Malik dayanamaz, Abbasın evini basar ve silahını doğrultur

Hayat Devam Ediyor 3. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz