Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı izle ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı online internetten izle Hayat Devam Ediyor 6 Ocak Fragmanı izle Seyret

Hayat Devam Ediyor 7. Bölüm ÖZETİ, Keremin ardından büyük bir felaketle baş başa kalan Hacı Zeki, bunun intikamı için yemin eder. Diğer yandan Bakırcı ailesi yeni mahallesine uyum sağlamaya çalışırken, Hayatta Vakkasın lüks yaşantısına adapte olmaya çalışmaktadır. Berat, İsmailin Zelihaya kendi yüzünden kızması ve kırması nedeniyle onunla yüz yüze konuşmak için eve gelir. İşler daha da sarpa sarar. Aynı anda Kadriye de İbrahim ile buluşup, bu durumu halletmesi için ricada bulunur. Buluşma dönüşü kaybolan İbrahim ve Malik kendilerini bir anda kazara büyük adada bulurlar.

Bakırcı ailesi eve dönmeyen İbrahim ve Malik için ciddi şekilde endişelenirler. Onları aramaya başlarlar. Sonunda Aleko ile birlikte polise başvuran İsmail, babası ve oğlunun yerini öğrenir. Bu sırada uzun süredir Pelin ile uzaktan da olsa birbirlerinden hoşlandıkları belli olan Siraç sonunda tüm cesaretini toplayarak onu yemeğe çıkarır. Sonunda birbirlerine karşı hissettiklerini konuşup, yakınlaşırlar. Aralarında bir aşk başlar.

Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı, Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm Fragmanı Seyret, Hayat Devam Ediyor 9. Bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor Son Bölüm Fragmanı izle

Berat ise Ataması Yapılmayan Öğretmenlerin durumuna dikkat çekmek için bir süredir hazırlıklarını arkadaşlarıyla sürdürdüğü gösteriye katılır. Aklı hala Zelihada olan Berat, gösteride art niyetli kişilerin çıkardığı bir olay sonrasında çok kötü bir durumda kalır.

Hayat Devam Ediyor 8. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz