Ana Sayfa Genel Haberler Hayat Sevince Güzel 4. son bölümde neler oldu?

Hayat Sevince Güzel 4. son bölümde neler oldu?

1
0

Hayat Sevince Güzel 4. son bölümde neler oldu? Fox Tv ekranlarında yeni başlayan dizi Hayat Sevince Güzel izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. çiçeği burnunda dizi Hayat Sevince Güzel yayınlandığı ilk günden beri sevilerek takip ediliyor. Peki, Hayat Sevince Güzel son bölümde neler oldu? İşte dizi ile ilgili detaylar

Hayat Sevince Güzel dizisinde heyecan doruktaydı! Çiçeği burnunda dizinin 4.bölümünde neler yaşandı? Başrolleri Algı Eke, Burak Çelik ve Ekin Mert Daymaz paylaştığı fox tv ekranlarının yeni dizisi Hayat Sevince Güzel, güldürmeye devam ediyor. Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslanın yaptığı, yönetmenliğini ise Eray Koçakın üstlendiği Hayat Sevince Güzel her Pazartesi saat 20:00da ekranlara geliyor…

HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜM İÇİN TIKLA

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 4.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şıpıldakta seçim heyecanı. Zarifenin oyu Göçer ailesinin kaderini belirleyecektir. Nefesler tutulmuş, herkes oylamanın sonucunu merak ederken, kader bir başkası için ağlarını örmektedir. Yıllar sonra çıkagelen Zarifenin çocukluk arkadaşı Zeynep, hiç hesapta olmayan bir karşılaşmayla, adeta yıkılır…

Geçmişi ardında bıraktığını zanneden Barış ise, kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Çözmesi gereken bu mesele, her şey bir yana, Zarife ile olan ilişkisini sarsar. Muhtar ve Rüstem geri adım atmayıp, köyü birbirine Katar. Zarife’yi hedef alan hain planları Toprak ailesini zor durumda bırakır. Şinasi her fırsatta Şıpıldak merheminin formülünü öğrenmeleri için Savaş ve Barış’ı kışkırtır. Osman ise Emine’ye kavuşabilmek için her yolu denemesine rağmen, bir türlü başarılı olamamaktadır. Zarife, eski dostu Zeynep ile yüreğinin yeni yeni çarpmaya başladığı Barış arasında, tahmin bile edemeyeceği bir bağlantı olduğunu öğrenir. Acaba Zarife bunca çalkantı içinde yolunu ne yönde çizecektir?

OYUNCULAR

Algı Eke Zarife Toprak Cesur, dik başlı, kimselere boyun eğmeyen, aşka inanmayan köyün hırçın güzeli. Ne kadar korksalar da, bütün köyün göz bebeği.

Ekin Mert Daymaz Savaş Göçer Maçoluğun kitabını yazmış, dediğim dedik, bir o kadar da oyunbaz bıçkın bir delikanlı.

Burak Çelik Barış Göçer Savaşın kardeşi. Çapkınlığıyla nam salmış, her çiçekten bal almaya yemin etmiş, romantik bir serseri.

Öykü Çelik Emine Toprak Zarifenin kız kardeşi. Hiç ablasına çekmemiş, masallarda yaşayan bir genç kız. Tek hayali sevdiği Osmana kavuşup mutlu bir yuva kurmak.

Lemi Filozof Osman Soylu Köydeki genç kızların damat adayı. Fakat bu deli oğlanın kalbi de, aklı da Eminede.

Hakan Meriçliler Şinasi Göçer Şefikanın kocası, Savaş ve Sevginin öz, Barışın üvey babasıdır. Dolandırıcılıkta sınır tanımayan Şinasinin yaptığı yolsuzluklar yoluna taş koydukça karısı ve çocuklarıyla kaçmaya başlamış,yolu Şıpıldak köyüne kadar varmıştır.

Sema Atalay Şefika Göçer Şinasinin karısı, Barış ve Sevginin öz, Savaşın üvey annesidir. Yolunun Şıpıldak köyüne düşmesiyle, başından bela eksik olmaz.

Seda Telciler Sevgi Göçer Savaş ve Barışın kız kardeşi.

Uğur Çavuşoğlu Salih Toprak Zarifenin babası.

Macit Koper Halil Toprak Salihin babası, Zarife ve Eminenin dedesi.

Ali Erkazan Muhtar Soylu Köyün muhtarıdır. Kendi kurallarıyla köyü yönetir, yabancıları köye sokturmaz, davetten davete koşar, kravatı boynundan hiç eksik olmaz.

Ali Düşenkalkar Rüstem Özkan Rüstem, köyün toprak zengini, ağasıdır. Kibirli doğası oğlunu ve kızlarını hiç kimselere layık görmediği için, evlenememelerine neden olmuştur.

Batuhan Aydar Samet Bulut Miço olarak çalışan Samet, kimsesizdir. İçten içe Emineye aşıktır. Bunun nedeni Osmana yardım etmek isterken Emineye kendi ağzından yazdığı şiirlerdir.

Yeliz Akkaya Seher Özkan İlknur ile çift yumurta ikizi.

Neşem Akhan İlknur Özkan Seher ile çift yumurta ikizi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz