Hayat Sevince Güzel dizisi 13. bölüm yeni fragmanı seyret

Hayat Sevince Güzel Fox Tv ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Hayat Sevince Güzelde Zarifenin durumu ne olacak? İşte Hayat Sevince Güzel son yayınlanan 13. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylarıyla haberimizde yer alıyor.

Hayat Sevince Güzel başrollerinde Ekin Mert Daymaz ve Algı Eke rol alıyor. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Hayat Sevince Güzel dizisinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Büyük bir heyecanla beklenen Hayat Sevince Güzel 13. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 13. BÖLÜM FRAGMANI

HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Barış’ın ağaca kazıdığı kalbi gören Savaş, kardeşinin Zarife’den uzaklaşmak için gittiğini düşünür. Aşkı ve kardeşi arasında kalan Savaş, Barış’ın gitmesine göz yumamaz. Zarife’ye yaptığı sürprizi gösteremeden Barış’ı kalmaya ikna etmek için peşinden gider. Savaş, Barış’ı tam köy çıkışında yakalar ve gitmemesi için her şartı kabul edeceğini söyler. Barış köyde kalmak için tek şart sunar: Kendileriyle ilgili tüm gerçeği Zarife’ye anlatmak. Savaş’ı zor bir karar beklemektedir. Zarife cephesinde ise akıl karışıklığı vardır. Savaş, onu sürpriz için çağırmış ancak soğuk davranmıştır. Bunun nedenini sorgular ve durumu kardeşi, Emine ile paylaşır.

Emine, sevginin ifade edilmesi gerekliliğinden bahseder ve bir soru sorar: Sen Savaş’a onu sevdiğini hiç söyledin mi? Zarife, Savaş’a haksızlık yaptığını düşünerek ona olan sevgisini ifade etmeye karar verir. Bakalım Zarife, Savaş’a onu çok sevdiğini söyleyebilecek mi? Bu arada tekne turizmine soyunan Şinasi’nin çevre kirliliğine duyarsız tutumu, Salih ile aralarının açılmasına neden olur. Rüstem ve Muhtar ise bu durumu kullanarak iki aile arasındaki gerilimi arttırmaya çalışırlar. Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00de FOXta!

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir