Hayat Sırları 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları 4. bölümde İnci, Tekgöz ile karşı karşıya kaldı. Hayat Sırları yeni bölümde İnci, Tekgözün her istekleri karşısında zor duruma düştü. Peki Hayat Sırları 4. bölüm sonrası 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları bir önceki bölümde heyecan dolu sahneler izletmişti. Hayat Sırları izleyicisi yeni bölüm fragmanını izledikten sonra da heyecanın dinmediğini anladı. Peki Hayat Sırları 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

HAYAT SIRLARI 5. BÖLÜM FRAGMANI

Star TVnin sevilen dizisi Hayat Sırlarının 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizi Hayat Sırlarının 5. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

HAYAT SIRLARI 4. BÖLÜM ÖZETİ

İnci, Tekgöz’ü karşısında bulunca artık kaçış olmadığını anlar. Mustafa’yı ve ailesini korumak için Tekgöz’ün istediklerini yapacak mı? Seher ve Burak’ın ayrılığındaki sır perdesi aralanıyor! Ayşen yaptıklarını Burak’tan saklayabilecek mi? Seher yüklerini tek başına taşımaktan yorulup her şeyi Kemal’e anlatıyor. İki kardeş Seher’in sorunlarını çözebilecek mi? Hakan, babasına ve Kuzgun ailesine adım adım yaklaşırken Tekgöz’ün verdiği süre dolmak üzere! Beklenmeyen gelişmeler Kuzgun ailesini zor durumda bırakıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi