Ana sayfa Dizi Fragmanları Hayatımın Aşkı 16. yeni bölüm için geri sayım başladı

Hayatımın Aşkı 16. yeni bölüm için geri sayım başladı

0
0

Hayatımın Aşkı 16. yeni bölüm için geri sayım başladı Hayatımın Aşkı geçtiğimiz günlerde yayınlanan son bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sempatik dizinin 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte sevilen romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı ile ilgili merak edilen detaylar ve 16. yeni bölüm fragmanı

Hayatımın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Romantik dizinin yayınlanan her bölümü büyük bir ilgi ile devam ediyor. Peki Pazar akşamı yayınlanacak 16. yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar ve yeni bölüm fragmanı.

Başrollerinde hande doğandemir ve Serkan Çayoğlunun rol aldığı dizi Hayatımın Aşkı 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayatımın Aşkı bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hayatımın Aşkı dizisinin yapımcılığını Lucky Red Film & TV üstleniyor. Hayatımın Aşkı 16. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Hayatımın Aşkı yeni bölümü ile 11 Eylül Pazar akşamı Kanal Dde.

HAYATIMIN AŞKI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nil’e düğün hazırlıklarında yardım etmesini ister. Kendini Nesrin’e affettirmek isteyen Gökçe, içi kan ağlasa da bu teklifi kabul edecektir. Demir, bütün bu olan bitenlerden habersiz, ajansta işleriyle meşguldür. Büyük bir Reklam işine imza atan Demir’in keyfi yerindedir. İş hayatında yaşanan olumlu gelişmeler Demir’i mutlu ederken, Gökçe’yle yaşadığı sorunlar ise kafasını kurcalamaya devam eder.

Aşkına yenik düşen Kaan’ın yaptığı bir anlık hata, Gökçe’yi kendinden uzaklaştırmıştır. Artık eskisi gibi arkadaş da kalamayacaklardır. Kaan, yaşananlardan büyük pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir. Demir’in de hamle yapmasıyla ikili arasındaki mücadelenin dozu iyice artar. Gökçe için seçim yapma zamanı yaklaşmıştır.Tarık’ın iş için Japonya’ya dönme kararı Nilüfer’i üzer. Ailesi bu konuda Nilüfer’e destek olur, onu teselli eder. Bartu, Sema’ya istediği hediyeyi alabilmek için olmadık işlere girer. Günün sonunda Bartu, yine başını belaya sokacaktır.

HAYATIMIN AŞKI HİKAYE VE KÜNYE

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Yapım : Lucky Red Film & TV
Yapımcı : Şebnem Aşkın
Hikaye : Şebnem Aşkın
Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum
Yönetmen : M. Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular : Hande Doğandemir (Gökçe), Serkan Çayoğlu (Demir), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat (Rezzan), Zafer Algöz (Hikmet), Sadi Celil Cengiz (Bartu), Avni Yalçın (Hulusi), Ayşegül İşsever (Nesrin), Deniz Barut (Eylem), Seda Türkmen (Sema), Murat Parasayar (Rahmi), İlay Erkök (Sezen), Gizem Terzi (Nilay) ve Yonca Evcimik (Yonca Evcimik)