Dizi Haberleri

Hekimoğlu 31. Bölüm 29 Aralık 2020 Full HD İzle (Video)

Hekimoğlu Dizisi 31. Bölüm Fragmanı 29 Aralık 2020 Salı Full HD İzle

Hekimoğlu 31. Bölüm İzle; 29 Aralık Salı Akşamı 31. Yeni bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin 31. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!
Hekimoğlu 31. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın rol aldığı Hekimoğlu bu akşam 31. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D’de ekranlara geliyor. Seyircinin tam bir tutku ve heyecanla takip ettiği Uyarlama dizi Hekimoğlu her ne kadar reytinglerde çok gerilerde yer alsa da kanal tarafından yinede yayında tutuluyor. Kendisini seyredenlerin heyecanla ve tutkuyla bağlı olduğu dizide her hafta Doktor Ateş Hekimoğlu ilginç ve heyecanlı konularla seyircinin ilgisini ve beğenisini toplamayı başarıyor. 31. Bölüm ine heyecanlı ve gerilimli bir bölümle ekrana gelirken Ateş Hekimoğlu yine huysuzluğu ve kural tanımazlığı ile ekranlarda yer alıyor.

Hekimoğlu Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin yayınlanan bölümü adeta nefesleri kesti. Ateş Hekimoğlu bir hasta tarafından vurulduktan sonra sanrılar görmeye ve tam anlamıyla bir şok yaşamaya başlamıştır. Yaşadıklarının tamamının bir rüya olması ve bunları vurulduktan sonra ameliyata alınırken yaşaması ise uyandıktan sonra acaba tekrar edecek mi sorularını akıllara getirirken Hekimoğlu severler son bölümde heyecana tam anlamıyla doydular.

Hekimoğlu 31. Bölümde Neler Yaşanacak?

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam yine heyecanlı bir bölümle ekrana geliyor. Ateş Hekimoğlu vurulduktan ve ameliyat olduktan sonra bir süre evinde dinlenmiştir. Hastaneye geri dönen Ateş Hekimoğlu tam anlamıyla formundadır ve iki vaka birden almaya karar verir. Bu arada Hekimoğlu gizli araştırmalarına devam eder ve Doktor İpek’le Doktor Orhan arasında ne olduğunu araştırmaya başlar. İkilinin şüphe çeken hallerinin sonunda Hekimoğlu bir anda kendini yeni bir oyunun içinde bulur. Ateş Hekimoğlu aldığı iki vaka karşısında neler yaşayacak ve vakaları kurtarabilecek mi sorularının yanı sıra bu bölümde Orhan ile İpek arasındaki ilişkiyi çözebilecek mi soruları da bölümün ana konusunu oluşturuyor. Hekimoğlu bu akşam yayınlanacak 31. Bölümüyle Kanal D ekranlarında saat 20.00’da seyirciyle buluşuyor.

Hekimoğlu 31. Bölümü tek parça izlemek ve dizide neler olduğunu nasıl gelişmeler yaşandığını öğrenmek için canlitv.com adresini takip etmeyi ihmal etmeyin.

Hekimoğlu 31. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu