House of the Dragon kadrosuna 7 yeni isim katıldı

0
0

Game of Thrones evreninde geçen House of the Dragon dizisinin oyuncu kadrosu tamamlanıyor eçtiğimiz yıl duyurulan ve geçtiğimiz aylarda çekimleri başlayan yeni Game of Thrones dizisi House of The Dragonın kadrosuna yedi yeni isim katıldı.

Son dönemin en popüler markalarından birisi olan Game of Thronesun geçmiş yıllarını anlatacak olan House of The Dragon isimli dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı.

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya göre diziye 7 yeni isim daha dahil oldu ve aralarında Hobbit gibi serilerden tanıdığımız başarılı oyuncular da bulunuyor. Oyuncuların görsellerini aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz. Yeni katılan oyuncular ve rolleri şöyle:

Ryan Corr – Ser Harwin ‘Breakbones’ Strong
Jefferson Hall – Lord Jason Lannister
David Horovitch – Grand Maester Mellos
Graham McTavish – Ser Harrold Westerling
Matthew Needham – Larys Strong
Bill Paterson – Lord Lyman Beesbury
Gavin Spokes – Lord Lyonel Strong
House of the Dragon, Targaryen hanedanlığını konu alacak. Game of Thronesdan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 bölümden oluşacak. 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Dizinin senaristi ise Ryan J. Condal olacak.

Dizinin müziklerini başarılı besteci Ramin Djawadi üstlenecek. Dizinin daha önce belli olan oyuncu kadrosunda ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower) ve Emma DArcy (Rhaenyra Targaryen) bulunuyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz