Hyundai yeni nesil i30u gün ışığına çıkardı

Hyundai yeni nesil i30 modelini önümüzdeki haftaya başlayan Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde dünya kamuoyunun beğenisine sundu. Güney Kore merkezli otomobil üreticisinin C segmentinde önemli satış başarılarına imza atan modeli i30, daha agresif bir görünüm sergileyen yeni tasarım özellikleriyle hedef kitlesine daha genç tüketicileri de ekleyecek gibi görünüyor.

Yoğun rekabetin yaşandığı C segmentinde daha yüksek satış rakamlarını hedefleyen Hyundai, yeni tasarım ile geçtiğimiz yıl Avrupada 115 bin adet satan i30u, aynı yıl 500 bin adet satan Volkswagen Golfe daha da yaklaştırmayı hedefleyen Hyundai cephesinde Avrupa bölgesinden sorumlu baş operasyon yöneticisi Allan Rushford açıklamasında, Yeni nesil i30un, sadece performans değil aynı zamanda müthiş görünen otomobil isteyen genç ve ilerlemeci gençleri cezbedeceğini umuyoruz. dedi.

Hyundai yeni nesil i30un teknik detayları ve motor seçenekleri hakkında henüz açıklama yapmaya pek yanaşmıyor ancak beş yıl kilometre sınırsız garanti, yol yardımı ve düzenli servis kontrolünü sürdüreceklerini ifade ediyor.

Tarih: 8 Eylül 2011 — 00:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi