İçerde 7. bölüm 2. fragmanında Sarp ile Mert birbirine giriyor

İçerde dizisi 7. yeni bölüm 2. fragmanı yayınladı. Sevilen dizi İçerdenin 7. bölümünde Sarp ile Mert karşı karşıya gelip kozlarını paylaşıyor. Yeni bölümde Mert zor durumlarda kalıyor. İçerde 7. yeni bölüm ile yarın akşam Show Tv ekranlarında olacak.

İçerde dizisi zirvedeki yerini kaptırmıyor. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İlgi ile takip edilen dizinin yeni bölümünde içerdekinin kim olduğunu Yusuf Müdür öğreniyor mu? İçerde yepyeni bölümü ile yarın akşam Show TV ekranlarında olacak..

İçerde 7. yeni bölümü ile 31 Ekim Pazartesi günü Saat 20.00de Show TVde!

İÇERDE 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İÇERDE 7. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Ay Yapım imzalı, iki kardeşin birbirlerini bulma hikayesini konu alan İçerdenin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, gözde kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İçerde, sosyal medya mecrası Twitterın Türkiye gündeminde #İçerdeki etiketiyle 18 saat 50 dakika, Dünyada ise 7 saat 15 dakika kalarak yine rekora imza attı. Bölümün unutulmaz anlarından Yusuf Müdürün, Celal’in sevkiyatını basmak için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçtiği sahnede, her şeyi öğrenen Mertin depoyu ateşe verip patlattığı ve cenaze aracı ile Celalin mallarını kurtardığı sahneler izleyenleri ekrana kilitledi.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen “İçerde”, dün akşam yayınlanan altıncı bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. İçerde, ABC1de 10,15 izlenme oranı (rating), 24,13 izlenme payı (share) Total’de 7,95 izlenme oranı (rating), 20,54 izlenme payı (share), AB’de ise 10,77 izlenme oranı (rating), 27,66 izlenme payı (share), ile birinciliği göğüsledi.

İÇERDEKİ KİM?

Organize şubede bir köstebek olduğundan emin olan Yusuf Müdür dizinin bu haftaki yayınlanan son bölümünde ekibini zorlu bir sınava tabi tuttu. Celal tarafından hangi adamının satın alındığını öğrenmek isteyen Yusuf Müdür gözünü karartıp Mert, Aslan ve Musayı izleyenleri çok şaşırtan bir oyunla sınavdan geçirdi. Mertin Yusuf Müdürün planını anlayıp harekete geçmesi ve her şeyi Aslanın üzerine yıkması ile Yusuf Müdür artık köstebeğin kim olduğundan emindi. Mertin Celal ile konuştuğunu duyan Aslan, Mertin peşini bırakmayıp Celal ile buluştuğu anları kameraya aldı. Adrenalinin eksik olmadığı bölümde Mert ve Aslanın birbirlerine silah çektiği ve bir el silah sesinin duyulduğu sahnede kimin kimi vurduğunun görülmediği anlar gecenin çok konuşulan anlarından biri oldu

İÇERDE HİKAYE VE KÜNYE

İçerdee Polis Akademisinde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisinden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusufa silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarpın en yakın düşmanı ise Akademinin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

Yapımcılığını ay yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi