İçerde dizisi 25. yeni bölüm fragmanında Kebapçı Celal tutuklanıyor

Show TV ekranında yayınlanan İçerde dizisi 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların fenomen dizileri arasında yer alan İçerde dizisinde bu hafta Kudret Sönmez her şeyi yeniden planlıyor. Sarpın görüntülerini kullanan Kudret, Sarpı polise veriyor. Celal Dumanı bitirmek için harekete geçen Kudret, Celal Dumanı yakalatıyor. İçerde dizisi nefes kesen yeni bölüm ile Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

İçere dizi 25. yeni bölüm fragmnanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı İçerde dizisi 25. yeni bölümde, Sarpın görüntülerini polise ulaştıran Kudret, Celalin adamı zannettiği Sarpı yakalatıyor. Celal Dumanı bitirme konusunda kararlı gözüken Kudret Sönmez, Celali polisin önüne atıyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli gibi usta isimlerin yer aldığı İçerde dizisi 25. yeni bölüm fragmanı ile 13 Mart Pazartesi saat 20:00da Show TV ekranında.

İÇERDE DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

İçerde”nin 24. bölümünde; Handan, Sarp’ın Tahsin’i vurduğunu gözleriyle görür ve artık Celal’le iş yapacakları kesinleşmiş olur. Sarp ve Yusuf için bu iş çok önemlidir.

Çünkü Handan ve Celal’in yapacağı sevkiyatın yerini öğrenip polis baskınıyla her ikisini de tutuklayabileceklerini düşünürler. Mert için çember daralıyordur. Celal’in muhbiri olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Geçmişten gelen büyük bir düşman Celal’in planlarını alt üst edecektir.

Büyük buluşma gerçekleşti!

Ay Yapım imzalı ekranların fenomen dizisi İçerde’de Celal Duman ve Kudret Sönmez’in sabırsızlıkla beklenen yüzleşmesi dün akşam ekrana geldi.

İki usta oyuncu Çetin Tekindor ve Uğur Yücel’i bir arada izleme keyfini yaşayan ekran başındaki izleyenler diziyi övgü yağmuruna tuttular.

Büyük beğeni toplayan bölümde Kudret’e çalışan Handan’ın sevkiyatının polis baskınına uğraması final sahnesinde Celal ve Kudret’i karşı karşıya getirdi. Kudret’in; Celal’in Handan’a yaptığı oyunu bozması Sarp’ı katil durumuna düşürdü. Celal ve Sarp’ı köşeye sıkıştıran Kudret’in Celal’le olan husumetinin nedenleri büyük bir merakla bekleniyor.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinlerin yer aldığı Show TVnin fenomen dizisi İçerdenin dün akşam ekrana gelen bölümü ABde 12,86 izlenme oranı (rating), 29,32 izlenme payı (share), ABC1 20+da 12,48 izlenme oranı (rating), 26,82 izlenme payı (share), Totalde ise 9,36 izlenme oranı (rating), 20,99 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

SOSYAL MEDYA YOLUN SONU DEDİ!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde #yolunsonu etiketi ile 32.374 tweet atıldı. Twitterın Türkiye gündeminde 14 saat 20 dakika, Dünyada ise 5 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

MERT AKLANMAYI BAŞARDI!

Yayınlanan bölümde adeta yolun sonuna gelen Mert, kurduğu zeki planla Yusuf Müdür’ü, Celalin adamı olmadığına inandırmayı başardı. Celal’in Polis Teşkilatı’ndaki adamı olan Mert, muhbirim dediği Ayşe ile yüzleştirilince yalanı ortaya çıktı. Yusuf Müdür ve ekibini kaçarak peşinde sürükleyen Mert, onları Celal’in sevkiyat noktasına getirdiğinde kendisini aklamış oldu. Her dakikası soluk soluğa izlenen İçerde’nin yeni bölümü 13 Mart Pazartesi günü saat 20.00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir