İçeride dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

İçeride dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Çağatay Ulusoy hayranlarına müjde var. Yakışıklı oyuncu İçeride adlı dizi ile Eylül ayında ekranlarda olacak. İçeride dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İçeride dizisinin konusu ne? İşte tüm bu merak edilenlerin cevapları ve detayları.

Çağatay Ulusoy yepyeni bir proje ile ekrana dönüyor. İçeride adlı dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoya kimler eşlik edicek? Yapımcılığını ay yapımın üstleneceği, yönetmenliğini Uluç Bayraktarın yapacağı yeni dizi şimdiden merak konusu olmayı başardı. İşte İçeride adlı dizi hakkında merak edilenler.

Eylül ayında yayın hayatına başlaması planlanan dizinin fragmanın Ağustos ayı içinde paylaşılması umuluyor.
İçeridenin başrol oyuncusu, Adını Feriha Koydum ve Medcezir gibi reyting rekorları kıran dizilerde yer alan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy olacak. Uçankuş’un haberine göre dizide Çağatay Ulusoy’un babasını canlandırması için son olarak ‘Karadayı’ dizisinde izlediğimiz Çetin Tekindor ile anlaşma sağlandı.

Çağatay Ulusoy’a kadın başrol oyuncu aramaları da devam ediyor. Ulusoy’a Bestemsu Özdemir’in eşlik edeceği konuşulanlar arasında.

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR?

Çağatay Ulusoy (d. 23 Eylül 1990, İstanbul),Türk oyuncu ve mankendir.

2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu.İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleribölümünde eğitim görmüş ve aynı zamanda Ayla Algandan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.

Ayrıca, haftada 2 kez oyuncu Vahide Perçin ve yine kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Altan Gördümün sanat okulu Akademi 35 Buçukta oyunculuk dersi almaktadır.

İlk rolü 2011de Show TVde yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Dizi 2 sezon sürmüştür. Diziye devam ederken 2011de Anadolu Kartalları filminde de önemli bir rol oynamıştır. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırmış ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.

Dizi devam ederken yine aynı kanalda yayın yapan Eve Düşen Yıldırım dizisine konuk oyunculuk yapmıştır. Yine Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır. Başrol oyuncusu Hazal Kayanın Adını Feriha Koydumdan ayrılması ve Feriha karakterinin ölmesiyle dizi 3.sezonda Adını Feriha Koydum:Emirin Yolu adıyla sezona ekibe yeni dahil olan oyuncularla başlamıştır. Başrol Çağatay Ulusoyun partnerlerinden biri Zeynep Çamcı olmuştur. Birkaç bölüm başarıyla devam eden dizi düşen reytingler ve gelen eleştiriler nedeniyle yine isim değiştirip sadece Emirin Yolu adıyla yayın hayatına devam etmiştir. Bu defa dizinin Adını Feriha Koydum dizisi ile bir bağlantısı kalmamış ve konu tamamen değişmiştir. Çağatay Ulusoyun Emirin Yolundaki partneri Eve Düşen Yıldırım dizisi ile tanınan Gizem Karaca olmuştur. Bu dizide birkaç bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmıştır.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan operasyonda aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 35 kişi gözaltına alınmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Çağatay Ulusoy, gizem karaca, Yusuf Akgün, Cemal Hünal, Cenk Eren, Selen Seyven ve Çağatay Ulusoy un menajeri Selin Borankaydır. Cenk Eren ile Cemal Hünal aynı gün serbest bırakılmıştır. 26 Ocakta ise Selen Seyven serbest bırakılmıştır. 28 Ocak 2013 te adliyeye sevk edilen 35 kişiden Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Akgün ile beraber 15 kişi serbest bırakılmıştır.

Ay Yapımın yaptığı, senaryosunu Ece Yörençin yazdığı ve 2013 yılının Eylül ayında star TVde yayınlanmış olan ünlü Amerikan dizisi The O.Cnin yerli uyarlaması MedCezir dizisinde başrol oynayarak ününü arttırmıştır. Dizide Çağatay Ulusoya Serenay Sarıkaya eşlik etmiştir. En son Leyla Lydia Tuğutlu ile delibal adlı filmde rol almıştır. 2016da Colins markasının Reklam yüzü olan Ulusoy Bize Uyar adlı reklam filminde Victoria Secret mankenlerinden Taylor Marie Hill ile birlikte yer almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi