içimdeki Sessiz Nehir Filmi Online Full izle

içimdeki Sessiz Nehir Filmi Online Full izle içimdeki Sessiz Nehir Filmi Fragmanı Online Full izle içimdeki Sessiz Nehir Filmi izle içimdeki Sessiz Nehir Filmi Full izle

içimdeki Sessiz Nehir Filmi ve Özeti Halis 40’lı yaşlarda, geçimini kendisine ait katmer dükkanı ile sağlayan kendi halinde, insanlar tarafından sevilip sayılan bir adamdır. Eşi Ayla ile arasında yıllardır süren soğukluğu artık kanıksamıştır. Daha 16 yaşında Halis’le evlenmiş olan Ayla okumamış olmanın eksikliğini bol bol roman okuyarak ve belediyenin kadınlar için açmış olduğu kurslara katılarak gidermeye çalışır.

Hükümet tarafından yaşadıkları bu sahil kasabasına kurulması planlanan atık tesisine karşı çıkması nedeniyle merkez tarafından baskıya uğrayan belediyenin yaşadığı maddi zorluğu aşmasında diğer kasabalı kadınları da organize eden Ayla’nın tek öfkesi eşi Halis’tir.

Aynı zamanda belediye encümenliği de yapan Halis bir gün katmer dükkanına yanında çalıştırmak üzere Meznun’u alır. Başlangıçta kendisini işe aldığı için Halis’e minnettarlık duyan Meznun bir süre sonra ailenin gergin ama kanıksanmış sıradan hayatlarını yerle bir eder.

Yapım:2010 ~ Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen:Mustafa Serkan Eröz
Oyuncular:Taies Farzan, Ali Yiğit, Asuman şen, Emre Onur, Erhan Başkurt, Ferhan Başkurt, Nalan Başaran, Semiha Aydemir, Ufuk Kıray
Senaryo:Mustafa Serkan Eröz
Yapımcı:Mustafa Serkan Eröz, Nihan Vardar, Ayşe Bilgili
Görüntü Yönetmeni:özer öner
Müzik:Taner Sarf

içimdeki Sessiz Nehir Filmi Fragmanı Online Full izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi