iffet 15. Bölüm Fragmanı izle 14 Ocak Cumartesi

iffet 15. Bölüm Fragmanı izle STAR TV ekranlarında yayınlanan iffet 15. Bölüm Fragmanı online internetten izle iffet 14 Ocak Cumartesi Fragmanı izle

iffet 14. Bölüm Özeti; CEMİL, ALİ İHSANIN HAYATINI KURTARIYOR! Cemil, bu kez daha büyük bir kahramanlık yaparak Ali İhsanın hayatını kurtarıyor. Böylece malikanedeki yerini iyice sağlamlaştırıyor. Ama o her şeyden vazgeçmeye hazır. Tek isteği İffetin onu affetmesi. Bunu ispat etmek için de elinden geleni yapıyor. Bugüne kadar hiç yapmadığı romantik bir sürpriz hazırlıyor. İffet içinse Cemili affetmek ve yaşananları unutmak mümkün değildir.

İffet, Ali İhsanla kurduğu yeni hayatı korumak için elinden geleni yapıyor. Ama çözmek zorunda olduğu tek sorun Cemil değildir. Nil, Dilek ve Yasemin de onun için işleri oldukça zorlaştıracak. Tüm bu oyunların ortasında Ali İhsan uğradığı büyük ihanetle sarsılırken her şeyi yeniden sorgulamaya başlayacak.

iffet 15. Bölüm Fragmanı izle, iffet 15. Bölüm Fragmanı, iffet 15. Bölüm Fragmanı izle, iffet 15. Bölüm Fragmanı Seyret, iffet 16. Bölüm Fragmanı izle, iffet Son Bölüm Fragmanı izle

Ahmet, İffetin başına gelenlerden dolayı yaşadığı büyük utancı unutmaya çalışırken başka bir utanç daha yaşar. Bu kez Ahmetin yapacakları her şeyi değiştirebilir.

iffet 15. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi