İkizler Memo Can Dizisi 14.Bölüm Sesli Fragmanı izle

İkizler Memo Can 14.Bölüm Fragmanı sesli 16 şubat cumartesi İkizler Memo Can 14.Bölüm tanıtımı izle İkizler Memo Can Son Bölüm Fragmanı kanald

İkizler Memo Can 13.Bölüm özeti

Mesut ve Ekrem, Serborana giderler. Karakol komutanı Ahmet binbaşı onları karşılar. Mesut ve Ekrem arama çalışmalarına başlarlar. Derman, Mesutların geldiğinin haberini alır. Mesutlar mezralarda arama yaparlar. Ahmet komutan da yanlarındadır. İsmailin kızı Hüma da örgüttendir. Hüma ve Baki erzak almaya gönderilmiştir. Dermandan gizli Yıldızı ararlar ve para isterler. Yıldız durumu Rızaya anlatır. Mesut, Yıldızın telefonunu arar ve istedikleri parayı alamayacaklarını söyler. Derman arkasından iş çevrildiğini öğrenir. Mesutlar, İHAdan aldıkları bilgiyle kamp noktasına yaklaşırlar.

Mesut ve Ekrem, kırsaldaki görevlerinde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalıyorlar!

Aylin bebeğini kaybettiği için sinirleri bozulmuştur. Hakan ve Nesrinle de tartışır. Aylin bebek odasına girdiği zaman sinir krizi geçirerek bebeğin bütün eşyalarını dağıtır.

Yol kenarında Reyhan isimli kadının cesedi bulunur. Reyhan, hastanede hayatını kaybeder. Saldırgan kişi, eşi Ufuktur. Ufuk, Reyhanın erkek kardeşinin kapısına dayanır ve bebeğini ister. Zorla bebeği alıp kaçar. Ekibimiz durumdan haberdar olmuştur ve Ufukun peşine düşerler. Hakan, Ufukun bebekle kaçtığından habersizdir ve çatışmaya hazır şekilde adamın peşine düşer. Bebeğin zarar görmesi an meselesidir.

Hüsnü, Meziyetin ailesiyle tanışmak için yemek düzenler. Meziyet ve Zeliha kavgaya tutuşur. Meziyet eline geçen bardağı Zelihaya fırlatacakken, bardak Meryeme isabet eder. İki ailenin arası tekrar açılır. Hüsnü ve Meryem çareyi onlardan kaçmakta bulur. Meziyet polise kızının kaçırıldığına dair suç duyurusunda bulunur.

İkizler Memo Can 13.Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir