İnanılmaz Örümcek Adam Filmini Full izle

İnanılmaz Örümcek Adam Film Fragmanı Full İzle, İnanılmaz Örümcek Adam Full İzle, İnanılmaz Örümcek Adam Filmi İzle, İnanılmaz Örümcek Adam Filmi Full İzle, İnanılmaz Örümcek Adam Filmi Full İzle, İnanılmaz Örümcek Adam Filmi İzle Seyret

Özet; Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı ben kimim?, nereye aitim? sorunları daha derin sormaktadır.

Bir yandan da Gwen Stacyye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır..

Aşkın (500) Günü filmiyle izlediğimiz Marc Webbn yönettiği ve önceki Örümcek Adam filmlerinin de senaryo grubunda bulunan Alvin Sargent, Steve Kloves ve James Vanderbiltin senaryosunu yazdığı filmde Andrew Garfield Peter Parkerı (Örümcek Adam), Emma Stone Gwen Stacyi, Rhys Ifans Dr. Connorsı, Martin Sheen Ben Amcayı, Sally Field

May Halayı ve Denis Leary de George Stacyi canlandırıyor.
Bilindik bir hikayeyi, Peter Parkerın süper-kahraman olma macerasını bu sefer daha kişisel bir perspektiften anlatacak olan yeni Örümcek Adam, Türkiyede yazlarında sinemalarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme