Indiana Jones 5 in çalışmalarına başlandı Harrison Ford kadroda

Indiana Jones 5in çalışmalarına başlandı Harrison Ford kadroda Film dünyasının en önemli serilerinden biri olan Indiana Jones serisinin yeni filmi için çalışmalar başlandı. Harrison Ford yine aynı rol ile filmde bulunacak.

İlk filmi 1981 yılında yayınlanan film sektörünün en önemli serilerinden biri olan Indiana Jones’un yeni filmi için hazırlıklara başlandı.

Normalde 2021 yılında yayınlanması beklenen film ne yazık ki salgın sebebiyle 2022 yılına ertelenmişti. Filmin ertelenmesinin ardından da yapım süreci de tahmin edebileceğiniz gibi ertelendi. Geçtiğimiz gün yapılan açıklamada da ise film ile ilgili bir güncelleme yapıldı.

Açıklamaya göre Indiana Jones 5’in yapım süreci başladı. Konusu ile ilgili şu an için ne yazık ki bir ayrıntı yok ancak Indiana Jones rolünde yine başarılı oyuncu Harrison Ford’u göreceğiz. Filmin yönetmenliğini ise daha önce Logan, Ford v Ferrari ve 3:10 to Yuma gibi filmlerin yönetmenliğini yapan James Mangold üstlenecek. Steven Spielberg, aylar önce filmden ayrılmıştı.

Şu an için ne yazık ki filmin 2022 Temmuz ayında yayınlanacağı biliniyor. 2021 yılında daha fazla detay açıklanacaktır.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir