İntikamın Bedeli Filmini Full izle

İntikamın Bedeli Filmi Fragmanı Full izle, İntikamın Bedeli Filmini Full izle, İntikamın Bedeli Filmi izle, İntikamın Bedeli Full izle, İntikamın Bedeli Filmini Online Full izle, İntikamın Bedeli Filmi Full Seyret

Will Gerard (Nicolas Cage) kendini gerçekleştirmiş bir Amerikan rüyası gibidir. Mesleğini çok seven Will okulunda oldukça başarılı bir İngilizce öğretmenidir. Mutlu bir evlilik süürdürdüğü güzel eşi Laura (January Jones) ise saygın bir müzisyendir. Yaşamları konserler, mangal partileri hatta satranç turnuvalarıyla geçmektedir. Fakat bu mutluluk tablosu bir gece yaşadıkları korkunç bir olay sonrası yerle bir olur.

Laura prova çıkışı cinsel saldırıya uğrar ve çok ağır yaralanır. Hastane içinde eşi için koştururken Will’in yanına hoş görünümlü bir adam (Guy Pearce) yaklaşır. Adam sistem olağan işleyişini ve mahkemelerde yıpranmak yerine kendi adaletini sağlaması için Wille yardım edebileceğini söyler. Çok kısa sürede karar veren Will teklifi kabul eder ve kendisini yasa dışı yollarla düzeni sağlamaya çalışan bir yeraltı örgütünün içinde buluverir.

No Way Out, Banka İşi gibi aksiyon-gerilimlerle tanınan yönetmen Roger Donaldsonın son işi olan yapımın senaryosunda Robert Tannenın imzası var. Başrolleri ise Nicolas Cage, January Jones ve Guy Pearce paylaşıyor.

Yapım: 2011 – ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim,
Yönetmen: Roger Donaldson,
Oyuncular: Nicolas Cage, Guy Pearce, Jennifer Carpenter, January Jones, Donna Duplantier, Irone Singleton, Xander Berkeley, David Jensen, Cullen Moss, Harold Perrineau, Mike Pniewski, J.d. Evermore, Beyza Uz, Kylie Creppel, Monica Acosta, Marcus Lyle Brown, Jason Davis, Wayne Pére, Joe Chrest,
Senaryo: Robert Tannen, Todd Hickey,
Yapımcı: Tobey Maguire, Douglas Hansen, Julie Goldstein, Ram Bergman, James D. Stern,

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir