iphone

iPhone 14 2 TB depolama seçeneğiyle gelebilir

iPhone 14, 2 TB depolama seçeneğiyle gelebilir Yepyeni bir tasarımla geleceği söylenen iPhone 14 ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de iPhone 14de maksimum depolama kapasitesinin iki kat artarak 2 TBa ulaşacağı söyleniyor.

iPhone 13ün ateşi henüz sönmemişken, Appleın gelecek yıl piyasaya süreceği iPhone 14 ile sızıntılar şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. Daha önce yepyeni bir tasarımla geleceği söylenen iPhone 14 ile ilgili gelen son bilgilerse telefonun depolama kapasitesiyle ilgili.

Maksimum 2 TB depolama seçeneği
iPhone 13 Pro ve Pro Max ile birlikte maksimum depolama seçeneğini 512 GBtan 1 TBa yükselten Apple, vites yükseltmeye devam edecek gibi duruyor. Zira Çinli kaynaklardan aktarılan bilgilere göre iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max birlikte maksimum 2 TB depolama alanı sunulacak.

iPhone 14 Pro ve Pro Maxde maksimum depolama alanı olarak 2 TB seçeneği sunulma ihtimalinin mantıklı bir açıklaması bulunuyor. Zira, ProRes videoları 4K 30 FPSde kaydedebilmek için iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinde en az 256 GB depolama alanına ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple iPhone 14 Pro modellerinde 2 TB depolama opsiyonuyla karşılaşmamız sürpriz olmayabilir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir