iPhone 5, şekil değiştirmeye başladı

Dünya çeşitli bölgelerinde satış rekorlarına imza atarak milyonlarca kullanıcıya ulaşan Appleın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5, kolay yıpranan yapısı nedeniyle çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı.

Bir iPhone 5 kullanıcısının başına gelen ve sonrasında benzer durumlarla karşılaşan diğer kullanıcılar tarafından da onaylanan yeni bir iPhone 5 vakası ise, bu eleştirilere yenilerini ekleyecek gibi görünüyor. iPhone 5ini pantolonunun arka cebinde taşıyan kullanıcının cihazın üzerine oturması sonucu iPhone 5te gözle görülür bir şekilde bükülme oluşmuş durumda. iPhone 5te kullanılan alaşım her ne kadar cihaza hafiflik katmış olsa da, iPhone 4/4Ste kullanılan alüminyum aksine daha yumuşak ve daha esnek bir yapıya sahip. Bu yumuşaklık ve esnek yapı ise, bu tarz sorunları da beraberinde getirebiliyor.

Bükülme sonucu cihazın ekranında veya fonksiyonlarında herhangi bir bozulma görülmese de, görüldüğü kadarıyla çerçevede baş gösteren bu sorunun bir üretim hatasından mı yoksa kullanılan yeni alaşımdan mı kaynaklandığını ilerleyen hep birlikte göreceğiz.

Tarih: 30 Aralık 2012 — 15:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi