İsimsizler 15. bölümde Fatih ve ekibi artık Kor Yakup la çalışacak

İsimsizler Pazartesi yayınlanan 15. yeni bölümde, Fatih ve yeni ekibine bundan sonra Kor Yakupla çalışacakları söyleniyor! Kurmayın bu emri ile İsimsizler ne yapacak? İsimsizler dizisinin 16. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı

İsimsizler yeni sezonda da yine aksiyon ve heyecana hız kesmeden devam ediyor. Fatih ve ekibi bundan sonra yollarına Kor Yakupla devam etmeye başayacak. Son bölümde Kurmayın, Kor Yakuptan destek istemesi üzerine İsimsizlerin eli güçleniyor.

Öte yandan Handanın başı derttedir. Kudretin şirketine giren ve gizli bilgilere ulaştığı anda yakalanan Handan, oradan çıkmanın yollarını aramaktadır ancak tüm çıkışlar kapalıdır. Handanın zor durumda olduğunu öğrenen Kurmay ise Fatihleri de yanına alıp derhal onu kurtarmaya gider. Kudretin şirketinin önüne geldikleri sırada Kor Yakup ve adamları ile karşı karşıya gelen Fatihler ise büyük bir şaşkınlık içinde kalır. Karşılarında kimin olduklarını bilemezler. Birbirlerini tanımayan iki ekibin silahlarını doğrulttuğu sırada ise Kudretin şirketinin çatısından aşağı bir kadın düşer. Tüm gözler artık oradadır! Peki düşen kadın kimdir? Kudretin köşeye sıkıştırdığı Handan mı yoksa başka biri mi?

Kudret hain bir terör saldırısının da hazırlığına başlamıştır. Bu planlardan haberdar olan İsimsizler, bir an önce harekete geçip onu engellemeyi hedef edinmişlerdir. Bu yolda da onlara en büyük destek Kor Yakuptan gelecektir…

İSİMSİZLER 15. BÖLÜM ÖZET

Fatih ve arkadaşları artık Kor Yakupla çalışacaklardır!

Fatih, Kudretin binasının önünde Kor Yakupla karşı karşıya gelmiştir. İki tarafta birbirlerine silah doğrultmuşlarken, yukarıdan kim olduğunu bilmedikleri bir kadın düşer. Fatih ve arkadaşları polis gelmeden bina önünden ayrılır.

Kurmay onlara Kor Yakupla birlikte çalışacaklarını söyler. Başta Dayı olmak üzere bu kimsenin hoşuna gitmemiştir. İsimsizler ele geçirdikleri bir istihbarat sonucunda Kudretin büyük bir terör saldırısı planladığını öğrenir. Zamanları azdır. İpuçlarını birleştiririler. Terör saldırısını önlemek için Kor Yakupla birlikte İstanbulun tehlikeli sokaklarına inerler.

Acaba terör saldırısı nasıl olacaktır? Kudretin sinsi planlarını önlemeyi başaracaklar mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi