Spor

istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı canlı izle

istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı canlı izle istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı canlı seyret Lig Tv izle istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçını canlı izle istanbul Belediyespor Eskişehirspor canlı izle istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı izle

istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı canlı izle istanbul Belediyespor Eskişehirspor maçı canlı izle Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına biraz olaylı bir şekilde de olsa Bülent Uygun’u getiren Eskişehirspor evinde, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşı karşıya geliyor. Bülent Uygun’la çıkışa geçmek isteyen Eskişehirspor’un, Rıza Çalımbay döneminde kötü bir futbol oynadığını söylemek büyük haksızlık olur. Yalnızca bu iyi futbol sonuca yansıtılamıyordu. Uygun’un takıma yeni bir sistem benimsetmesi biraz zaman alabilir. Eskişehir kaliteli kadroya sahip, büyük taraftar gücü olan bir takım. Havasını bulduğu takdirde çıkışa geçmesi sürpriz olmayacaktır. Es-Es’te sakatlıkları bulunan Tello ve Pele’nin durum maç saatinde netlik kazanacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ise ligin en istikrarlı takımlarından biri. Ne yapmak istediği ve ne oynadığı belli olan bir takım. Bu sezon oyun anlamında da önemli bir gelişme gösteriyorlar. Yalnızca rakip ceza sahası civarında tam olarak istediklerini yapamıyorlar. Herve Tum, İskender ve İbrahim Akın yine takımın etkili silahları olacaktır. Belediye’de milli takım kampından sakat dönen kaleci Kenan Hasagiç bu maçta forma giyemeyecek. Hasagiç, Abdullah Avcı’nın en güvendiği isimlerden biriydi.

Bu maçta beraberliğin yakın sonuç olduğunu düşünüyorum. Bülent Uygun ilk maçında en kötü ihtimalle sahadan puanla ayrılmak isteyecektir. Garanticiler Eskişehir kaybetmez seçeneğini de değerlendirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu