Ana Sayfa Sesli Sohbet istanbul sohbet odaları

istanbul sohbet odaları

0
0

istanbul sohbet odaları istanbul chat odaları istanbul sohbet istanbul chat muhabbet eglence
istanbul sohbet odaları Sitemizde yeni olmasına ragmen birçok istanbuldan katılan kullanıcılarımızın ugrak noktası haline gelmiştir.Odamızın sahibi istanbulue ve ekibi arkadaşlarımız odamızda en güzel sohbet ve chat ortamını sunmaktadır.İstanbuldan katılan ve sohbet chat yapmak isteyen arkadaşlarımız için ideal,seviyeli ve kaliteli bir sohbet imkanı sunmaktayız.İstabulumuz hakkında kısa bir bilgi sonrası oda tanıtımına devam edelim.İstanbul hakkında bu kısa özetimiz yeterli olmayacaktır eminim ama ben kısaca özetledim arkadaşlar.Türkiyenin adeta ekonomi ve finans merkezi olan istanbulumuzun tarihi hakkında kısa bilgi:
İSTANBUL:
İstanbul, tarih boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kalabalık şehri olup türkiyenin birçok il ve ilçesinden sürekli göç almaktadır.Yaklaşık 12 milyonluk nüfusuyla dünyada kalabalık şehirlerinden biridir. 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle dünyada 34. sırada yer alır. Türkiye’nin kültür ve finans merkezidir. İstanbul, 41° K, 29° D koordinatlarında yer alır. Marmara kıyısı ve İstanbul Boğazı (Boğaziçi) boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzeybatısında kurulmuştur. İstanbul’un Avrupa’daki bölümüne Rumeli yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu yakası denir. Dünyada iki kıta üzerinde kurulu tek metropoldür. 40 ilçesi vardır.Dünyanın en eski şehirlerinden olan İstanbul, 330 – 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204 – 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1454 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmıştır.
İstanbul odamızda tarihi paylaşımlar yapabilir arkadaşlarınızla muzik paylaşımı yapabilirsiniz.Odamızın kuralını oda aktif bilgisi kısmında görebilirsiniz.Yardım gerektiginde sorun yada başvuru odamızdan yardım alınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz