istanbulun Altınları 11. Bölüm Fragmanı izle

0
0

istanbulun Altınları 11. Bölüm Fragmanı izle istanbulun Altınları 11. Bölüm izle istanbulun Altınları 11. Bölüm Fragmanı izle istanbulun Altınları 11. Bölüm izle istanbulun Altınları 12. Bölüm Fragmanı izle istanbulun Altınları Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

İstanbulun Altınları. Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş ve Ani İpekkaya gibi değerli oyuncuları bir araya getiren yepyeni bir sitcom çok yakında ATV ekranlarında başlıyor. Altın Apartmanı’nın eğlenceli ve komik sakinleri Reşat Altın rolüyle izleyeceğimiz Haluk Bilginer, Altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışırken; annesi Saadet, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak ve çatışmaların ortasında bir barış köprüsü olacak. Reşat Altın, özellikle erkeklerden nefret ettiği için kendini kadın haklarına adamış opera sanatçısı üst komşusu İsmet (Demet Akbağ)e karşı hislerini başlangıçta anlamlandıramayacak.Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Reşat Altının kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşen ve onun bütün dengesini altüst eden, Avrupada eğitim görmüş ve 15 senede 5 koca eskitmiş bir operacı. Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı İsmet Azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, dillere pelesenk olacak sözleriyle çok eğlendirecek.

10. BÖLÜM ÖZETİ

Reşat iyice cesaretlenmiş, Mihrapa olan aşkını itiraf etmiştir. Mihrapın sessizliğini olumlu bir yanıt olarak kabul edince, bir an önce daha ileri safhaya geçme niyetindedir.
İsmet’in derdi ise Mihrap karakterine aşık olan Reşattan bir an önce kurtulmaktır. Uğur Mihrapa kaçanın kovalanacağını söyleyerek önce Reşatla yakınlaşmasını daha sonra itici davranışlarla Reşatı Mihrap karakterinden soğutması fikrini verir.
Ayrıca Uğur yan daireyi bir ajans gibi kullanmaya başlar, apartman sakinlerinin fotoğraflarını çekerek yapım şirketlerine gönderir. Sevilen dizi Sırtlan Yuvası’ndan Tankuta teklif gelir. İşe alınan Tankutun karakteri yavaş yavaş değişmeye başlayacaktır.

istanbulun Altınları 11. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz