İstanbulun Altınları 13. Bölüm Fragmanı izle

İstanbulun Altınları 13. Bölüm Fragmanı izle İstanbulun Altınları 13. Bölüm Fragmanı Seyret İstanbulun Altınları 13. Bölüm Fragmanı izle İstanbulun Altınları 14. Bölüm Fragmanı izle İstanbulun Altınları Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

İstanbulun Altınları. Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş ve Ani İpekkaya gibi değerli oyuncuları bir araya getiren yepyeni bir sitcom çok yakında ATV ekranlarında başlıyor. Altın Apartmanı’nın eğlenceli ve komik sakinleri Reşat Altın rolüyle izleyeceğimiz Haluk Bilginer, Altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışırken; annesi Saadet, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak ve çatışmaların ortasında bir barış köprüsü olacak. Reşat Altın, özellikle erkeklerden nefret ettiği için kendini kadın haklarına adamış opera sanatçısı üst komşusu İsmet (Demet Akbağ)e karşı hislerini başlangıçta anlamlandıramayacak.Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Reşat Altının kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşen ve onun bütün dengesini altüst eden, Avrupada eğitim görmüş ve 15 senede 5 koca eskitmiş bir operacı. Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı İsmet Azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, dillere pelesenk olacak sözleriyle çok eğlendirecek.

istanbulun Altınları 12. BÖLÜM ÖZETİ

Reşat ve Mihrap aşklarını birbirlerine itiraf ederler ve sevgili olurlar. Ancak Reşatda bir sorun vardır. Ne zaman Mihrapla baş başa kalsa eli ayağına dolanmakta, terlemekte, kekelemekte hatta bayılmaktadır. Reşat bu durumun sebebini öğrenmek için eski okul arkadaşı olan bir psikoloğa gider. Psikolog, Reşata Mihrapla yalnız kaldığında sakin olabilmesi için telkinde bulunur, rahat olabilmesi için çeşitli yöntemler önerir. Ancak kısa süre sonra, Reşatın bu rahatsızlığının sebebinin Mihrap değil, bir başkası olduğu ortaya çıkacaktır.
Fahri İsmete olan aşkından dolayı derbeder haldedir. Fahrinin durumuna acıyan Uğur, Fahriyi bu tek yönlü aşktan kurtarmak için Ahmetten yardım ister. Ahmet bir ağabeyi olarak Fahriyi bu kara sevdadan vazgeçirmeye çalışacaktır. Ancak bu planda bir sorun çıkacak, olaylar bambaşka bir noktaya gidecektir.

istanbulun Altınları 13. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir