Ana Sayfa Genel Haberler İşte Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı nın boşanma protokolü 2018

İşte Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı nın boşanma protokolü 2018

3
0

9 yıldır birlikte olan ve 9 dakikada boşanan Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çiftinin boşanma protokolü belli oldu. 29 yaşındaki Subaşı evlenirse 115 bin liralık nafakası ödenmeyecek.

Sabah gazetesinden Erhan Öztürk’ün haberine göre, Şeyma Subaşı, evlenirse veya konuşursa nafakası kesilecek.

Silivride önceki gün boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin üzerinde anlaşma sağladığı protokolün detaylarına göre Subaşı, kızı ve kendisi için aylık 125 bin lira nafaka alacak, evlenirse nafaka kesilecek. Taraflar birbirleri ve aileleri hakkında kesinlikle konuşmayacak.

Fransada geçen yıl eylül ayında görkemli bir törenle evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çifti boşanma kararını 21 Kasımda aldı ve bu çerçevede bir boşanma protokolü hazırladı.

2009 yılında Var Mısın Yok Musun programına çıkan ve 69 bin TL ödülle ayrılan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı o tarihten beri hiç kopmadılar. Programa çıktığında 20 yaşında olan Subaşı ve Ilıcalının 2014 yılında kızları Melisa dünyaya geldi. 9 yıldır birlikte olan ve 9 dakikada boşanan çiftin yaptıkları protokolde ilginç detaylar var.

10 MİLYONLUK EV ALINACAK
Silivri Adliyesindeki boşanma davası Ilıcalı, avukatı Dr. Av. Hakan Öncelin başvurusuyla açıldı. Taraflar imzaladıkları protokole harfiyen uyma taahhüdünde bulundu. İşte imzalanan o protokolün detayları:
Subaşına 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Bu ev çiftin çocukları Melisanın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı alınacak evle ilgili intifa hakkına sahip olacak. Şeyma Subaşı, mevcut oturduğu evden çıkarak yeni alınacak eve geçecek. Çiftin 5 yaşındaki kızı Melisanın velayeti annede olacak. Subaşına 115 bin TL yoksulluk, Melisaya ise 10 bin TL iştirak nafakası olarak her ay 125 bin TL ödenecek. 29 yaşındaki Subaşı evlenirse 115 bin liralık nafakası ödenmeyecek. Taraflar aile yaşantıları, boşanma süreci ve birbirlerinin yakınlarıyla ilgili olarak basın, radyo, sosyal medya, televizyon ve internet siteleriyle birlikte üçüncü kişi, kurum ile kuruluşlara hiç bir şekilde yazılı veya sözlü açıklama yapamayacaklar.

TAZMİNAT TALEBİ OLMAYACAK
Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacak. Kızları Melisanın tüm eğitim giderleri baba Ilıcalı tarafından karşılanacak. Taraflar yapılan protokolde tahhhüt ettikleri maddelerin aksini yapamayacak. Ayrıca imzalanan bu protokol mahkeme kararı kesinleştikten sonra yürürlüğe girecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz