İşte İstifa Kararının Perde Arkası

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman istifa etti. Peki maç sonrası soyunma odasında neler yaşandı? İşte istifa kararının perde arkası

Fenerbahçe’de Kardemir Karabükspor maçının ardından teknik direktör Aykut Kocamanın görevinden istifa etmesini açıklama büyük bir şok yarattı.

Peki maçın bitiminde Şükrü Saracoğlu Stadında neler yaşandı?

Herkesin aklına istifa açıklamasının ardından bu sözler geldi. Ancak maç sonrasında Fenerbahçeli taraftarların tepkisi dışında olağan dışı bir şey yaşanmadı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkan Ömer Temelli soyunma odasına gitti ve takımla görüştü.

Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, mücadele sonrasında soyunma odasına giderek futbolculara şu konuşmayı yaptı: “Böyle oynarsak her takıma yeniliriz ve bizi zor bir ikinci yarı bekler. Herkesin ayağını denk alması gerekiyor. Bu iş asla böyle gitmez.”

Aziz Yıldırım soyunma odasında çıkarken; beklenenin tersine sakin bir görüntü içerisindeydi. Aziz Yıldırım ve Ömer Temellinin ardından önce futbolcular ve son olarak teknik direktör Aykut Kocaman, soyunma odasından çıktı.

Lig TVye röportaj vermeyeceğini söyleyen Aykut Kocaman, basın mensuplarının önünde konuşmak istediğini dile getirdi. Tecrübeli teknik adam daha sonra basın toplantısında istifa kararını açıkladı.

Aykut Kocaman istifa kararını açıklarken; başkan Aziz Yıldırım ve diğer yönetim kurulu üyeleri kararı dakikalar sonra öğrendi.

Add your comment

Your email address will not be published.