İşte merakla beklenen Siyah İnci nin ilk bölümü fragmanı

Star’da, izleyicileri ile buluşan ‘Siyah İnci’ dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman yer aldığı Siyah İncide 2. bölümün fragmanı da hemen yayınlandı.

Siyah İnci dizisinin oyuncu kadrosunda Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof da yer alıyor. Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı dizinin senaristi ise Yekta Torun. Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alacak olan “Siyah İnci” her Perşembe akşamı Star’da.

SİYAH İNCİ DİZİSİNİN GENEL KONUSU

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman) kasabaya gelişi ve Hazalı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

Kenan ve Hazal küçük bir sahil kasabasında yaşayan birbirlerine çok aşık iki gençtir. Hayatları sade, mütevazi ve küçük aşkları çok büyüktür. Bu hayattan diledikleri tek şey vardır iki gencin Hazalın babası Midyeci Halil’in inadının kırılması ve sonunda evlenmek.

Halil’ın inadı kırılmak bilmez. Kenan onun gözünde ise yaramaz sıradan sefil bir balıkçıdır ve kızını da sefil edecektir. Kenan fersah fersah dalmış, bulunması imkansız denilen efsanevi Siyah İnciyi çıkartmış, kendi mucizesi olarak gördüğu aşkını bir başka mucizeyle süslemiştir.

Halilin inadı da tavrı da onları ayırmaya yetmeyecektir. Üstelik sevdanın lisanını en az onlar kadar iyi bilen Hazal’ın annesi Melek de arkalarındayken.

Ta ki o güne kadar . Siyah inci eşsizdir, nadidedir, efsanedir, fakat karadır işte… Tıpkı Hazal ve Kenan’ın aşkı gibi.

Vural Demiroğlu .Hiç beklenmedik bir anda kendi kabusundan uyanır… Ve Siyah İncı masalını kirletir . Hem de elini bile sürmeden…

SİYAH İNCİ 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hazal ve Kenan Aşkı çok konuşulacak!

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi