magazin

Justin Bieber kenevir sektörüne girdi

Justin Bieber kenevir sektörüne girdi Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, kenevir pazarına girdiğini duyurdu. Bieberin markasının ismi ise son albümündeki popüler şarkısıyla aynı Peaches

Bloombergin haberine göre 27 yaşındaki şarkıcı, ABDli kenevir şirketi Palms ile ortaklık kurarak Peaches (Şeftaliler) adını verdiği ürününü piyasaya sunacak.
Palms, Nevada ve Kaliforniyada 32 dolardan, içerisinde 7 adet sarılı kenevir bulunan kutu ürünleriyle biliniyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Bieber, Ben Palms hayranıyım. Esrarı ulaşılabilir hale getirerek kenevire ilişkin yaftalamaları yok ediyorlar. Keneviri mental sağlığı için kullanan birçok kişi var dedi.
Küçük İşletmeler İçin %50 Devlet Teşvikli Yemek Kartı

Palmas CEOsu Noah Annes ise Her ikimiz de Palmsın esrarı ulaşılabilir ve yaygın hale getirme misyonuyla uyumluyuz açıklaması yaptı.
Ayrıca, Peachesdan elde edilen gelirlerin bir kısmının ise esrarın ilaç olarak kullanılmasını savunan Veterans Walk and Talk isimli yardım kuruluşuna bağışlanacağı belirtildi.
Şarkıcının markasının ismi olan Peaches ise, son albümündeki şarkıyla aynı adı taşıyor. Billboard Hot 100 yüz listesine bir numaradan giriş yapan şarkıda “Şeftalilerimi Georgiadan aldım, otumu da Kaliforniyadan alıyorum” ifadeleri yer alıyor.
Bieber daha önce YouTubeda yayınlanan bir röportajında çocuk yaşta elde ettiği şöhretin ardından 12-13 yaşlarında esrar içmeye başladığını ve bağımlı hale geldiğini belirtmişti.
Kenevir piyasasına giren ünlüler arasında country müzik sanatçısı Willie Nelson ve ABDli ünlü rapçi Jay-Z de yer alıyor.
ABDnin yaklaşık üçte birinde kenevir kullanımı yasalken, Kaliforniyada da bu maddelerin kullanımı 21 yaş ve üstündeki kişiler için legal.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir