Kadınların erkeklere verdiği cezalar

Ilımlı ve uysal tavırlarımızın yanı sıra, biz kadınlar damarımıza basıldığında o affedici ruhumuzu bir kenara atar ve erkeklere ceza veririz.

Erkeklere verdiğimiz cezalar ne türdenmiş, gelin hepbirlikte öğrenelim.
İlişkilerde kadınlar hem duygusal hem de cinsel anlamda incindiklerinde eşlerine seks cezası vererek acısını çıkarıyorlar. Uzmanlara göre hiçbir kadın duygusal ve cinsel anlamda mutluysa eşine ceza vermez. Ayrıca kadınların seks robotu olmadığı ve düğmesine basılınca cinsellik olması beklentisinin ise son derece yanlış olduğuna dikkat çekiliyor.

Ayrıca erkekler cinselliğin aşk ve sevgiden oluştuğuna inanıyorlar. Sık sık seks yapan erkekler eşlerinin kendisini çok sevdiğini düşünüyor. Tüm dünya kadınlarınca uygulanan bu yöntem ile kadınlar, kendilerini üzen erkeği ilişkiye girmeyerek cezalandırmada etkili olduğu düşünülüyor.

Kadın aynı zamanda kendini de cezalandırıyor

Kadınlar için cinsellik duygusal anlam taşıyor ve cinsellik olmadığında yokluğunu erkekler kadar hissetmiyor. Oysa erkekler cinselliği çok daha fazla düşkün. Bir erkek kadına duygusal anlamda yakınlık göstermediğinde kadının da robot olmadığı ve cinsellik beklenmemesi gerektiği belirtiliyor. Elbette ki kadının da cinselliğe ihtiyacı vardır ama erkek sırf ihtyacı için istiyorsa kadından yakınlık ve ilgi beklenmesi ne kadar doğrudur.

Erkekler aşkı cinselliğe bağlıyor

Erkeklere göre, cinsellik varsa kadın sevgisini de gösteriyor demektir. Çok yanlış bir düşünce. Bu anlamda erkeklerin cinsellik ve aşk-sevgi bağlantısını kuruyor olması evliliklerde sürekli sorunlara sebep oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir