Kalbimdeki Deniz 42. yeni bölümde Fatih kaza geçiriyor

Kalbimdeki Deniz 42. yeni bölüm fragmanları heyecan yarattı. Bu akşam ekrana gelecek olan Kalbimdeki Deniz dizisinde Mirat oğluna kavuşmayı düşünürken kötü bir sürprizden habersizdir. İşte Kalbimdeki Denizde bu akşam yaşanacaklar.

Kalbimdeki Deniz 42. yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Foxun sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz Cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Kaza geçiren Fatihe ne olacağı merak ediliyor. İşte Kalbimdeki Deniz 42. yeni bölüm fragmanları…

KALBİMDEKİ DENİZ 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ece ve Mustafa’nın nişan töreni beklenmedik şekilde sona ererken, o gece onları bekleyen bir sürpriz daha vardır; Diyar doğum yapar. Mirat’a gösterdiği fotoğraf Deniz ve Mirat arasında umduğu krizle sonuçlanmayınca, Fikriye kendince kıvırma yolunu tercih eder. Duygularını ve hayallerini tartan Ece, ortak planlarıyla ilgili yeni kararlar alır ve Mustafa’yla yüzleşir. Mirat’ın evine girenin Şirzat olduğu, Özlem sayesinde anlaşılır. Hülya Ünal’dan etkilenmeye başlarken, Turgut ve Fikriye’yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Alihan Deniz’i tamamen kaybetmemek için taktik değiştirmek zorunda kalır. Yosef’i deli gibi merak eden ve bütün ulaşma çabaları boşa düşen Mirat, oğlunun geri dönüşüyle büyük bir sevinç yaşarken; Alihan’ı ise bar açılışında şok eden bir sürpriz beklemektedir.

Add your comment

Your email address will not be published.