Ana Sayfa Dizi Fragmanları Kalbimdeki Deniz 52. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümünde Neler Olacak

Kalbimdeki Deniz 52. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümünde Neler Olacak

0
0

Kalbimdeki Deniz 52. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümünde Neler Olacak Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Figenin aşkı karşılıksız çıktı! Kalbimdeki Deniz 51. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yeni bölümde, Denizin Alihanın evine gitmesi Miratı alt üst etti. Yosef ise bu ayrılık ile annesi ve Miratın yeniden bir araya geleceğini düşünmeye başladı. Peki Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TVnin merakla beklenen dizisi Kalbimdeki Deniz bu akşam yeni bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Peki Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KALBİMDEKİ DENİZ 52. BÖLÜM FRAGMANI

Peki Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

KALBİMDEKİ DENİZ 51. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz’in Alihan’ın evine gidişiyle kahrolan Mirat’ın gözü hiçbir şeyi görmez. Yosef, anne ve babasının ilk kez baş başa kalacak olmasıyla umutlanırken, Raşel ise Mirat’la Deniz’in arasına hiçbir şeyin giremeyeceğini anlar. Zaferinin tadını çıkaran Alihan, Ozan’ın durumunu kullandığı gibi, karşılığında velayet davasını geri çekeceğini söyleyerek Deniz’e bir takım şartlar dayar. Deniz ve Mirat gizli bir kısa bir görüşme yaparak birbirlerine bağlılık sözleri verirler. Hafıza problemi yaşayan Fikriye, birbirine aşık evli çift olarak bildiği Deniz ve Mirat’ı ayırdığına inandığı Raşel ve Alihan’ın üzerine yürür. Nejat ve Hülya boşanırken; Şebnem, Deniz’in Alihan’ın evine geçmesinde kendini sorumlu hisseder. Mustafa’nın ısrarıyla okul gezisiyle gittikleri otelde, Figen Yosef’e açılıp reddedilirken, Yosef de Ece’ye duygularını itiraf eder. Aynı gece sürpriz bir şekilde karşılaşan Deniz ve Mirat ise büyük bir sarsılış yaşarlar.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00de FOX ta!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz