Kalp Atışı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı 13. son bölümüyle dün akşam Show TVde yayınlandı. Cuma akşamı ekrana gelen Kalp Atışı dizisinde Eylül ve Ali Asaf arasında romantik anlar yaşandı. Peki Ali Asafın Eylüle söyleyeceği önemli şey ne oldu? Kalp Atışının yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Ali Asafın ve Eylülün Ziyanura karşı suçluluk hissettiği, Eylülün Sinana hesap sorduğu tanıtımda Ali Asafın Eylüle sana söylemem gereken bir şey var” dediği tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı. Cuma günleri ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışının yeni bölümünde neler olacağı heyecanla bekleniyor.

Eylül’ün Ali Asaf’a destek olduğu, Bahar’ın annesi Esra’nın Eylül ile tanıştığı tanıtımda Ali Asaf ve Eylül’ün duygusal sahneleri dikkat çekti. Ali Asaf’ın Eylül’ün elini kalbine koyduğu ve “sen kalbime iyi bak, gerisi önemli değil. Çünkü birini seversen bir gün değil her gün seversin” dediği anlar büyük beğeni topladı. Cuma günleri ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı heyecanla bekleniyor.

Kalp Atışının Cuma akşamı ekrana gelecek 13. bölümü yine heyecanlı dakikalara sahne olacak. Beyaz önlükler sadece hastaların değil doktorların da umududur. Beyaz gömleği çıkardığında ise savunmasızsındır artık. Herkes gibi.

Ali Asaf kurtardığı onca hayatın ardından kendi babası için o umuda koşar. Eylülle beraber. Eylül, Ali Asa’a çok önemli iki kelime söyler. Her şeyi silmeye yeter o iki kelime. Tuttuğu eli asla bırakmayan Esma, hastaneye getirilen ve bir trajedinin kahramanı masum kız. Ya da kendi hikayesini bu kez şok edici bir şekilde yazan Hakanın Eylüle verdiği mektup. Hepsi umut dünyasının kapılarını açacaktır. Ama nasıl?

KALP ATIŞI 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Add your comment

Your email address will not be published.