Kanal D Kalbim Egede Kaldı dizisi bitiyor mu?

Kanal D Kalbim Egede Kaldı dizisi bitiyor mu? Kanal D sevilen dizi için kararını verdi

Kalbim Ege’de Kaldı dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı bitecek mi? Kanal D Kalbim Egede Kaldı dizisi için çıkan habere açıklık getirildi.
Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Eray Koçak’ın yaptığ sevilen dizisi ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ sezonda da izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Bir süredir hakkında final yapacağına dair iddialar çıkan dizi, ekran yolculuğuna ekibe dahil olan sürpriz bir isimle devam edecek. Başarılı bir yaz sezonunun ardından yeni bölümleri ile yine Kanal D’de ekrana gelecek olan dizinin 16 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümüne ise; Mustafa ve Zeliş aşkı damgasını vuracak.

Sonsuza kadar kaybettiğini sandığı Mustafa’ya kavuşmakla, aşkın gücünü yeniden keşfeden Zeliş, Mustafa ile mutluluğa yelken açtığını düşündüğü anda beklenmedik bir gelişme ile karşılacak. Aşkın gücü kötülüğün ateşini söndürmeye yetecek mi? Başrollerinde Oya Unustası ve Alper Saldıran’ın rol aldığı ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ 16 Eylül Çarşamba günü yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

Birbirine tamamen zıt iki ailenin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan Kalbim Ege’de Kaldı dizisi yeni sezonda da Kanal Dde yayınlanmaya devam edecek.
Birbirine tamamen zıt iki ailenin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan Kalbim Egede Kaldı dizisi yeni sezonda da Kanal Dde yayınlanmaya devam edecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir