Kanal D Küçük Ağa Dizisi 44. bölümde silahlı saldırı

Kanal D Küçük Ağa Dizisi 44. bölümde silahlı saldırı Küçük Ağa 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Küçük Ağada heyecan hız kesmiyor. Alinin gözaltına alınması ailede büyük panik yaratıyor. Fakat sorunlar bununla sınırlı kalmıyor. Alinin başı dertte. Küçük Ağa yeni bölüm ile ilgili tüm detayları sizler için hazırladık.

Alinin evinde bulunan uyuşturucular, yeterli delil sayılmayınca herkes rahatlıyor ama Alinin başını yakmaya çalışan ismin, bu işin arkasını bırakmaya niyeti yoktur!

Küçük Ağa, yeni bölümüyle 3 Şubat Salı 20:00 de Kanal Dde!

Kanal Dnin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidinin yer aldığı, izlenme rekorları kıran dizisi “Küçük Ağa” bu akşam da keyif dolu bir bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu akşam ki bölümünde; Ali gözaltına alınırken, tüm aile, Ali için seferber oluyor.

Ali, başına gelen olaylar karşısında şaşkınlık içindedir. Mehmet Ağa ise gerçeklerin ortaya çıkması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan babasının durumuna çok üzülür, bir de okuldaki çocukların Mehmetcan ın bu konu ile ilgili üstüne gelmeleri onun iyice canını yakacaktır. Sinem ise olayların çözüme ulaşmasında büyük rol oynar. Alinin gayreti ve polislerin sıkı takibi sonucu olaylar gün yüzüne çıkar fakat herkes perişan olmuştur.

Yapımcı : Türker İnanoğlu

Yönetmen : Aysun Akyüz-Erol Özlevi

Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi

Uygulayıcı Yapımcı : Rezzan Diniz

Senaryo : Ahmet Yurdakul-Ozan Yurdakul-Sinan Yurdakul

Görüntü Yönetmeni : Durmuş Sorkut

Sanat Yönetmeni : Aylin Aday

Müzik : Aria

Jenerik Müziği : ARİA

Oyuncular : Birce Akalay (Sinem), Sarp Levendoğlu (Ali),Zeki Alasya (Mehmet Ağa), Emir Berke Zincidi (Mehmet Can), Ruhsar Öcal (Nur Hanım), Hakan Bilgin (Maho), Banu Zorlu (Yeşim), Nazan Diper (Esma), Şükrü Türen (Adnan), Kayhan Yıldızoğlu (Burhan Dede), Cansın Özyosun (Arzu), Ozan Çobanoğlu (Bülent), Sinem Ergin (Deli Huriye), Halil Doğan (Amir Nusret),Ada Elbir (Ece Bebek)

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir