Ana sayfa Dizi Haberleri KanalD Dizisi Vatanım Sensin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı

KanalD Dizisi Vatanım Sensin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı

0
0

Vatanım Sensin dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Heyecanlı sahneler içeren Vatanım Sensin fragmanı dizinin başlamasını bekleyenleri daha da heyecanlandırdı. Peki Vatanım Sensin yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Vatanım Sensin ekranlara ne zaman dönecek? Sorusu gündemde sıkça araştırılıyor. Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Celile Toyon, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz ve Fatih Artman’ın paylaştığı Vatanım Sensinin yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı.

VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI

VATANIM SENSİN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Vatanım Sensin 31. Bölümde babası Yunan Kumandanı Vasilinin, gözleri önünde infaz edilecek olmasına karşı Leon ne yapacak?

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır.

Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Vatanım Sensin dizisine 2 yeni oyuncu!

Ufuk Bayraktar’ın (Dağıstanlı) ardından geçtiğimiz yıl ‘Yen’ adlı tiyatro oyunuyla Afife Jale Tiyatro Ödülleri’ne aday olan ve son olarak ‘Babam’ filminde izlediğimiz Berker Güven dizide Aleksi rolünü canlandıracak. Son olarak ‘İçerde’de konuk oyuncu olarak rol alan Levent Can ise Vatanım Sensin’de Filipos karakteriyle ekranlara dönecek.

Geçen sezon dizide Cevdet’in oğlu Ali Kemal rolünü canlandıran Kubilay Aka ise yeni sezonda rol almayacak. Kubilay Aka, ay yapım’ın yeni dizisi Çukur’da oynayacak.

Öte yandan geçtiğimiz sezonun ortasında kadroya Lucy karakteriyle dahil olan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy da yeni sezonda rol almayacak.