Kanatsız Kuşlar 19. yeni bölümde Nefise zor durumda

Kanatsız Kuşlar 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kanatsız Kuşların yeni bölümünde Muzafferin isteği karşısında ne yapacağını bilemeyen Nefise, iyice köşeye sıkışıyor. Kanatsız Kuşlar dizisi heyecanlı yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Kanatsız Kuşlar 19. yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. ATV ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana bepeni ile takip edilen Kanatsız Kuşlar 19. bölümde Nefise zor zamanlardan geçiyor. Kanatsız Kuşlar her Perşembe ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor…

KANATSIZ KUŞLAR 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Muzafferin isteği karşısında ne yapacağını bilemeyen Nefise, iyice köşeye sıkışmıştır. Çocuğunu düşürdüğünü söylemeyen Tuba, beklenmedik şekilde Muzafferin oyununun bir parçası olur.

Muzaffer, Azimeyi onun özel hizmetine verir. Sırrı öğrendiğini gizlemeyi sürdüren Muzafferin Nefise için de sıra dışı bir planı vardır. Onur, nikah günü gelip çattığında Zeynepi kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak Ahmet, son kozunu henüz oynamamıştır. Muzafferin gizemli tavırlarına anlam veremeyen Nefise, bir şeylerin ters gittiğinin farkındadır.

Çocuklarıyla birlikte kendisine yeni bir yol çizme kararı alır. Bu karar, Muzafferi iyice çileden çıkaracaktır. Emre ise Muzafferin annesine kötü davrandığının farkına varır. Öfkelenerek, Muzafferle yüzleşmek üzere şirketi basar. Emre ve Muzafferin yüzleşmesi, büyük olayların başlangıcı olacaktır.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir