Kara Sevda 17. son bölümünde şoke eden final sahnesi

Kara Sevda 17. son bölümünde şoke eden final sahnesi Starda her çarşamba akşamı ekrana gelen Kara Sevda dizisi son bölümü ile bu hafta izleyiciyi ekrana kilitledi. Birbirinden güzel ve heyecanlı bölümleri ile ekrana gelen Kara Sevda dizisinde Zeynep ve Ozanın evliliği herkes için bomba etkisi yarattı. İşte Kara Sevda 17. son bölümünde şoke eden final sahnesi

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın dün gece yayınlanan bölümünde heyecan ve duygu yüklü sahneler ekrana geldi.Yönetmen koltuğunda Hilal Saralın oturduğu, senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgünün yazdığı Kara Sevda 17. son bölümü ile 10 Şubat 2016 çarşamba akşamı 20:00de star TVde yayınlandı. Kara Sevda son bölümde yaşananlar ve final sahnesi aşağıdadır.

KARA SEVDA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kara Sevda son bölümünde; Gerçeğin peşinden birlikte giden Nihan ve Kemal, Zeynep’in beklenmedik hareketiyle karşı karşıya geldi. Onlara tüm gerçekleri anlatabilecek tek kişi olan Karen’ın ,Emir’in eline geçmesiyle umutsuzluğa düşen Nihan ve Kemal’e şantajcıdan gelen beklenmedik mesaj, savaşta yeni bir sayfa açtı.

Zeynep ve Ozanın evliliği herkes için bomba etkisi yarattı. Ailelerin derinden etkilendiği bu evlilik, Emir için de kötü bir sürpriz oldu. Bir yandan kardeşlerinin evliliklerini onaylamayan Kemal Ve Nihan, diğer yandan kardeşlerinin gösterdiği cesareti gösterememenin pişmanlığıyla gözyaşı döktüler. Kardeşlerinin beklenmedik evliliklerinde, herkese ve her şeye rağmen aşkın peşinden gitme cesaretini gören Kemal ve Nihan için, artık kendileri için daha fazla mücadele edecekleri bambaşka bir dönem kapıda.

Şantajcının Karanlık Desteği

O karanlık gecenin sırlarını anlatabilecek tek kişi olan Karen’ı ele geçiren Emir, Nihan ve Kemal’in gerçeğin peşinden birlikte gittiklerini öğrendi. En karanlık noktada, Emir’i tehdit eden şantajcıdan gelen mesajla, Nihan ve Kemal yeni bir yola girdi. Emir’in tüm pis işlerini temizleyen ve hakkında ailesinden bile çok gerçeği bilen Tufanın, aynı zamanda Emire yıllardır yapılan gizemli şantajın bir parçası olduğunun ortaya çıkmasıyla, kartlar bir kez daha dağıtıldı. Asıl savaş şimdi başladı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir