Kara Sevda 20. Bölüm fragmanı yayınlandı

Kara Sevda 20. Bölüm fragmanı yayınlandı Kara Sevda dizisi izleyicilerine yepyeni heyecanlarla gelmeye devam ediyor. Star Tvnin sevilerek izlenen dizisi Kara Sevdanın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Sevda 20. bölümden detaylar

Kara Sevda dizisi izleyenlerinin ekranlarına yine heyecan dolu bölümlerle gelmeye devam ediyor. star Tvnin reyting rekorları kıran dizisi Kara Sevdanın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Sevda 20. bölümden detaylar..

20. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda Yeni Bölümüyle Çarşamba 20.00da Starda!

Kara Sevda 19. Bölümde neler oldu

KEMAL VE NİHANDAN HARMANDALI!

Karaa Sevda son bölümünde; Kemal ve Nihanın birbirlerine duydukları özlem ikilinin gözlerden uzak yeraltında buluşmasıyla sona erdi. Beş yıl önce aldığı yüzükle Nihanın karşısına çıkan Kemal cevapsız kaldı. Heyecan dolu bölümde gerçekleşen Zeynep ve Ozanın düğününde karşı karşıya gelen iki aşığın oynadığı Harmandalı ekran başındakileri büyüledi.

Kemal ve Nihanın “o gece”nin üstündeki sır perdesine dair en kuvvetli bağlantısı olan Karenin ölümü her ikisini de derinden etkiler. İkisinde de ayrı ayrı sorgulamalara neden olur. Cinayeti Karenin kocasının üstlenmesi ise bu cinayette Emirin parmağı olduğunun açık ilanı gibidir.

Kemal, “o gece” araştırmasının gittikçe daha tehlikeli bir hal almaya başlamasından rahatsız, Nihana araştırmalarını durdurmalarını ve birbirlerinden de uzak kalmalarını söyler. Nihan ayrı olma fikriyle sarsılsa da kabullenmekten başka şansı yoktur. Kemalin amacı ise Nihanı araştırmadan ve tehlikelerden uzak tutmaktır, Nihana söylemeden araştırmalarına Zehirle birlikte devam eder.

Nihan, Kemalden uzakta olmanın acısıyla zor günler geçirir. Kemal Nihana bir seçenek sunar. Bu ilişkinin gönül rahatlığıyla yürümesinin artık tek bir yolu vardır.

Kemal, Karenın kocası Tanerin de Emirin bir oyununa çekildiğinden emin, Tanerden Emiri koruduğunu itiraf etmesi ve yeni ipuçları bulmak için bir plan yapar. Planının sonunda onu sürpriz biri beklemektedir.

Tarık ise birini öldürmüş olmanın etkisiyle dağılmıştır, Banuya daha çok sığınır.

Sezinlerin evindeyse Zeynepin yerini sağlamlaştırma çalışmaları devam etmektedir. Zeynep, bir düğün talebiyle çıkar karşılarına. Bu talep Vildanı delirtse de, gerçekleşir. Tek sorun, Zeynepin yalnız olmasıdır. Zeynep, ailesini düğüne gelmeleri için iknaya çalışır. Kemal dahil bütün ailesi bunu reddeder. Ama düğün günü Kemal fikrini değiştirmek zorunda kalır.

Düğün gecesi, Kemal kuracağı şaşırtıcı bir bağlantıyla cinayet düğümünü çözmeye adım adım yaklaşır. Karenin katiline artık bir adres uzaklığındadır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir